Atdmt حذف

Trojan

Atdmt چیست؟

Atdmt کوکی ردیابی توسعه یافته و تحت مدیریت Atdmt. com. مانند دیگر شرکت های کوکی ردیابی، Atdmt. com تامین راه حل های تبلیغات برای شرکت های کسب و کار در اینترنت. در حالی که به نظر می رسد آن است که یک ابزار مشروع Atdmt به عنوان کوکی ردیابی است که متکی بر کلمات کلیدی برای انجام فعالیت های مخرب توسط بسیاری از برنامه های آنتی ویروس شناخته شده است. آن نیز ممکن است بروید با نام مستعار دیگر مثل دات نت Atdmt اما یک چیز برای مطمئن است این برنامه خطرناک بر خلاف آنچه به آنچه می گویند توسعه دهندگان آن است.

Atdmt چگونه عمل می کنند؟

Atdmt مخفیانه بدون ثابت خود را روی رایانه نصب می کند و باعث می شود راه خود را به پوشه کوکی که در آن عمل مانند کوکی های منظم. هر زمان باز کردن مرورگر وب خود را آغاز می شود کنترل آدرس های URL تایپ شده و وب جستجو می کند و اطلاعات را با شرکت های تبلیغات شخص ثالث است که شروع به ارسال آگهي به رایانه بر اساس اطلاعات دریافت سهام. Atdmt ممکن است همچنین تنظیمات صفحه اصلی خود تنظیم کنید و جستجوهای خود را به وب سایت های خاص تبلیغات هدایت. خوشبختانه به اندازه کافی, آن یک برنامه انبوه خطرناک نیست. با این حال، ما بسیار توصیه می کنیم Atdmt را از رایانه خود حذف نصب. اگر شما پیدا کنید که کامپیوتر شما کوکی ردیابی Atdmt آلوده است, از آن اسرع خلاص. شما همچنین باید اضافه کردن آدرس های زیر به فایل میزبان: Atdmt. com،. com att. Atdmt را کلیک کنید.Atdmt. com, clk. Atdmt. com, تصویر.Atdmt. com, rmd.Atdmt. com، سوسیال دموکراتها.Atdmt. com، spe.Atdmt. com، سوئیچ.Atdmt. com، مشاهده.Atdmt. com, www.Atdmt. com

چگونه می توانید Atdmt را حذف کنید؟پیدا کردن

و Atdmt به حذف دستی است یک فرایند نسبتا دشوار است، بنابراین توصیه می شود یک اسکن کامل سیستم در حال اجرا با ویروس خودکار ابزار حذف. اگر شما به دنبال گزینه خوب, سعی کنید در حال اجرا SpyHunter این برنامه ها قبل از اسکن کامل سیستم به روز می شود مطمئن باشید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Atdmt حذف

پاسخ دهید