حذف Attentive Antivirus

Fake Antispyware

Attentive Antivirus چیست؟

Attentive Antivirus برنامه آنتی ویروس جعلی است که تلاش برای فریب کاربران کامپیوتر unsuspecting را بی فایده آن نسخه کامل خرید تولید اسکن امنیتی جعلی و تظاهر به شناسایی تهدیدات امنیتی مختلف است. این برنامه توسط مجرمان اینترنتی با تنها هدف از extorting پول از کاربران اینترنت که حیله گری نشان داده شده توسط این اسکنر های امنیتی جعلی را سقوط خواهد بود توسعه یافته است. برای ترساندن کاربران کامپیوتر به فعال کردن نسخه کامل Attentive Antivirus این نرم افزار سرکش تقلید اسکن کامپیوتر امنیت و ایجاد یک لیست طولانی از امنیت ظاهرا تشخیص عفونت – توجه کنید که در واقع هیچ یک از شناسایی بدافزارها و ویروسهای حقیقت وجود دارد بر روی کامپیوتر کاربر – این برنامه جعلی وانمود به شناسایی تهدیدات امنیتی مختلف به منظور ترساندن کاربران کامپیوتر به فعال کردن این نسخه کامل که ظاهرا همه در بر داشت رایانه مسائل امنیتی را حل کنند.

Attentive Antivirus  حذف Attentive Antivirus

برنامه سرکش جعلی Attentive Antivirus از خانواده WinWebSec

کاربران کامپیوتر باید بدانید که با پرداخت این برنامه یکی واقع پول خود را برای مجرمان اینترنتی که مسئول ایجاد این اومدی ارسال می، علاوه بر این یکی است اطلاعات بانکداری در خطر خواهد بود. کاربران کامپیوتر که در حال حاضر “نسخه کامل Attentive Antivirus فعال است” باید بلافاصله تماس با شرکت کارت اعتباری خود را و اختلاف اتهامات توضیح فریب که آنها را به خرید نرم افزار آنتی ویروس جعلی داده شده اند. این برنامه آنتی ویروس سرکش سرچشمه از یک خانواده به نام WinWebSec، پس از نفوذ رایانه موفق این برنامه ساختگی بلوک های اجرای برنامه های نصب شده و مدیر وظیفه. اگر شما Attentive Antivirus اسکن رایانه شما را برای تهدیدات امنیتی، شما نباید به این برنامه اعتماد, آن را کلاهبرداری؟ – روش درست درمان این برنامه سرکش حذف آن است.

چرا شما نیاز به حذف Attentive Antivirus؟

Attentive Antivirus کاربر رایانه با استفاده از کیت های بهره برداری و درایو توسط بارگیری می شود. بهترین راه برای حفاظت از کامپیوتر از جمله برنامه های آنتی ویروس جعلی با استفاده از نرم افزار آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع، علاوه بر این یکی همیشه نرم افزار نصب شده (جاوا، فلش، و غیره) به روز باید نگه دارید. قبلا از این نرم افزار سرکش امنیتی (خانواده WinWebSec) دیده می شود نوع آنتی ویروس سیستم مراقبت نامیده می شد. مجرمان اینترنتی است که مسئول توسعه این کلاهبرداری کمی تغییر رفتار آن – انواع قبلی خواسته کاربران برای فعال کردن نسخه کامل خود را بلافاصله پس از کلیک روی دکمه “حذف تهدیدات”، با این حال Attentive Antivirus وانمود به زن و شوهر از عفونت های امنیتی قبل از خواستار به خرید نسخه کامل حذف کنید. این تغییر تنها بخشی از کلاهبرداری، این برنامه ساختگی اعتماد ندارند و دور اطلاعات بانکی خود را به مجرمان اینترنتی نمی دهد. اگر کامپیوتر شما با این اسکنر های امنیتی جعلی آلوده استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

جعلی امنیتی هشدار پاپ آپ پیام تولید شده توسط Attentive Antivirus:

Windows Security Center: Warning! Suspicious activity detected. Virus activity detected. Attempt to change configuration files detected. Rootkit embedding attempt detected. Suitable solution found – Attentive Antivirus”

“Unless Attentive Antivirus is activated, some of the current critical threats will not be eliminated and your computer will remain unprotected. Are you sure you would like to precede unprotected?”

“Warning! Infected file detected. Suspicious activity detected in application setup.exe similar to behaviour of the virus Win32/Conficker.X For your security and to avoid loss of data, the operation of application setup.exe has been temporary restricted. To rester the application’s full operation, you must use the full edition of Attentive Antivirus. Recommended: You are using a limited version of Attentive Antivirus. Please activate Attentive Antivirus to resist all virus threats efficiently”
“Attentive Antivirus – Threats found when scanning, to keep your computer safe, repair is required”

“Warning! the site you are attempting to view may harm your computer! You current security settings put your computer at risk! Activate Attentive Antivirus and enable safe web surfing (recommended). Ignore warnings and visit that site is the current state (not recommended).

Attentive Antivirus – Warning! Suspicious activity detected. To keep your computer safe, the threat must be blocked”

دانلود ابزار حذفبرای حذف Attentive Antivirusremoval instructions en حذف Attentive Antivirus

پاسخ دهید