AVASoft Antivirus Professional حذف

Fake Antispyware

AVASoft Antivirus Professional چیست؟

AVASoft Antivirus Professional برنامه سرکش آنتی ویروس است که احتمالا رفتن به تغییر بدنام دیسک آنتی ویروس حرفه ای و یا حداقل همان موقعیت های قوی به عنوان یکی از دومی به دست آوردن است. آن را در اینترنت در مارس ظاهر شد و تا کنون آن را در حال حاضر است موفق به پیدا کردن برخی از قربانیان. این برنامه که تقلید اعمال یک برنامه آنتی ویروس و انتظار دارد کاربران کامپیوتر به سقوط برای این کلاهبرداری است. AVASoft Antivirus Professional با استفاده از روش های غیر قانونی به سیستم های کامپیوتری. معمولا اعمال نفوذ انجام می شود با کمک از ویروس ها تروجان و بدون اجازه دادن به کاربران در مورد آن می دانیم. یک بار داخل ماشین، برنامه به کاربر را متقاعد کند که سیستم خود را آلوده است و توصیه به خرید نسخه کامل AVASoft Antivirus Professional به حل همه مسائل دارد.

AVASOFT ANTIVIRUS PROFESSIONAL AVASoft Antivirus Professional حذف

چگونه نصب AVASoft Antivirus Professional به کامپیوتر

هدف از این نرم افزار سرکش است که دریافت پول از کاربران کامپیوتر تصادفی و نشانی از آن همه طول می کشد تا این طرح را به انجام برسانند. هنگامی که AVASoft به سیستم نصب شده است اول از همه، آن را پیکربندی به هر زمانی که شما راه اندازی مجدد سیستم شما آغاز شود. هر بار که شما راه اندازی مجدد سیستم شما، اساسا، شما اسکنر که تقلید به دنبال عفونت بر روی کامپیوتر خود ببینید. این به دنبال گرافیکی کاملا حرفه ای است که باعث می شود بسیاری از کاربران آن را به عنوان یک ابزار آنتی ویروس معتبر. AVASoft Antivirus Professional هشدار داد که کامپیوتر شما پر از تهدید و به شدت توصیه به خرید نسخه کامل آن را به همه چیز ثابت.

AVASoft Antivirus Professional جعلی اسکن

در حالی که این سرکش است که در سیستم شما اقدام، شما هنوز قادر خواهید بود برای اجرای هر یک از برنامه های مشروع خود را. آن همه چیز، حتی از مرورگر و ابزار های امنیتی, خروج از سیستم شما محافظت را مسدود می کند. این بد شانس با تهدید بیشتر آلوده شدن را افزایش می دهد و به عنوان سیستم شما می شود بسیار آسیب پذیر و نامناسب برای کار بر روی آن پیچیده وضعیت خود را به طور کلی. AVASoft Antivirus Professional bombards کامپیوتر خود را با هشدارهای امنیتی مختلف و پاپ تا تبلیغات که جعلی. با این حال، آنها بسیار قانع کننده نگاه و کمک به برنامه ای برای متقاعد کردن شما به خرید آن ابزار جعلی. زن و شوهر از هشدارهای امنیتی که ممکن است بر روی کامپیوتر شما ظاهر می شود اگر آلوده کردم اینجا هستید:

AVASoft Antivirus Professional رشد در گول خور کاربران کامپیوتر که در آن مکرر هشدارهای بازشو را نمایش می دهد و بازده سیستم اسکن که ادعا می کنند به تروجان و یا ویروس بر روی کامپیوتر شما را شناسایی کرده اند. همانطور که آنها همه ساخته شده است تا شما را متقاعد به اعتماد برنامه AVASoft Antivirus Professional بنابراین شما بعد ممکن است خرید ثبت شده کپی امید که آن را حذف می کنید چه آن ظاهرا بر روی سیستم شما پیدا کرده است این اعلان ها هنوز باید به قلب گرفته شده است. خرید و یا ثبت نام AVASoft Antivirus Professional هر نوع مشروع بدافزارها در رایانه شما را حذف خواهد نمود. بسیار توصیه است که کاربرد antimalware مورد اعتماد قرار گیرد به طور کامل پاک و AVASoft Antivirus Professional را از رایانه خود حذف است.

1 روش. AVASoft Antivirus Professional حذف

شما هرگز باید اعتماد هر چیز مربوط به عنوان شما به پایان خواهد رسید خرید ابزار جعلی و از دست دادن پول خود را به AVASoft Antivirus Professional. مواظب باشید آن است که یک برنامه آنتی ویروس سرکش است که تنها به شما حقه بازی و فریب پول خود را دور طراحی شده بود. به محض این که آثار خود را بر روی کامپیوتر شما شناسایی AVASoft Antivirus Professional را از سیستم خود حذف کنید. یک برنامه ضد جاسوسی معتبر مانند Spyhunter استفاده کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVASoft Antivirus Professional

2 روش. حذف AVASoft Antivirus Professional

removal instructions en AVASoft Antivirus Professional حذف

پاسخ دهید