AVASoft Professional Antivirus

Fake Antispyware

شما کاربر ویندوز که ارزش امنیت مجازی هستند؟ سپس شما قطعا نمی AVASoft Professional Antivirus ابتدای تقلبی به فاسد کامپیوتر خواهید. عفونت مخرب محصول جدید ترین WinWebSec schemers است که آنهایی که برای توزیع دیسک آنتی ویروس حرفه ای سیستم حرفه ای مترقی زنده امنیت پلاتین Smart Fortress 2012 و دیگر جنایتکاران و مجرمین مخفی است. متاسفانه، برنامه کامپیوتر بدون هیچ گونه دانش خود را، که بدان معنی است که آن می تواند برای به عنوان longs به عنوان ساعت روز یا چند هفته قبل از هر گونه علائم قابل مشاهده هستند اجرا کنید را وارد کنید. با این وجود، آهسته تر سرعت عملکرد کامپیوتر و مسائل مربوط به اتصال اینترنت وجود عفونت را نشان دهد ممکن است. اگر شما متوجه هر علائم, این است زمان مناسب برای گرفتن AVASoft Professional Antivirus از سیستم عامل ویندوز حذف شده اند. شما بايد دستي انجام? شما باید نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب اعتماد کرد؟ این گزارش پاسخ همه سوالات ضروری است.

شما قادر به دانلود فایل از سایتهای اشتراک گذاری فايل P2P غیرقانونی می کنید؟ شاید باز اسپم پیوست های ایمیل? این اقدامات مانند کلیک کردن بر روی تبلیغات بازشو خراب شده یا در حال سقوط برای تبادل جستجوگرها کلاهبرداری، سایبر crooks را آلوده کامپیوتر شما با سرکش و یا تروجان است که در خود فرمان بدافزارها بر روی سیستم می تواند رها را کمک می کند. فایل های بدخیم سپس محرمانه انجام پروسه های مختلف غير قانوني، از جمله رجیستری ویندوز پیکر بندی دوباره شروع می شود. این کار برای صاف در حال اجرا از سرکش مخفی بر روی کامپیوتر شما ظاهر خواهد شد که به محض این که رایانه را روشن ضروری است. به طور کلی، عنصر ترین طرح تمام misguiding سیستم اسکن که در زبان های انگلیسی فرانسه آلمانی اسپانیایی ایتالیایی و پرتغالی در دسترس است. شما باید بدون توجه به این ابزار پرداخت چرا که ساختگی است و تمام عفونت شناسایی واقع در داخل کامپیوتر شخصی شما وجود ندارد.

AVASoft Professional Antivirus تصاویر:

Avasoft AVASoft Professional Antivirus

اسکنر کامپیوتر فریبکارانه شبیه معامله واقعی است و آن است که توسط متعدد هشدارهای بازشو از نوار وظیفه قدردانی. تنها پس از AVASoft Professional Antivirus را از رایانه حذف می کنید این اعلان ها ساختگی حذف خواهد شد. چرا که وظیفه اصلی خود برای فریب شما را به خرید نسخه کامل ابزار حذف تروجان گفته قابل اعتماد است و نیازی به گفتن نیست، شما باید بدون توجه به آنها پرداخت. لطفا چند نمونه زیر را ببینید.

به یاد داشته باشید که قطعات AVASoft Professional Antivirus ممکن است پیکربندی مجدد رجیستری ویندوز و انتشار هشدار ساختگی, است که چرا شما باید کاملا بدون توجه به آنها پرداخت. شما همچنین باید خودداری از وحشت هنگامی که شما متوجه چنین اختلالات ویندوز به عنوان دسترسی به اینترنت مسدود شده و یا عدم توانایی برای اجرای فایل های اجرایی. همه از این ناشی از ابتدای تقلبی است و پس از عفونت را از کامپیوتر حذف را می توان ثابت. اگر شما به فکر فرضيه AVASoft Professional Antivirus شما خواهد بود برای پیدا کردن که دسترسی به ویرایشگر رجیستری ناراحت و مدیر وظیفه حذف خواهد شد. این مانع بزرگی است. با این حال، شما نه به schemers با خرید مجوز نسخه از محصول حذف نرم افزارهای جاسوسی جعلی خود را تسلیم باید.

هنگامی که کامپیوتر توسط سرکش شریر فلج می شود، آن را تقریبا غیر ممکن است به حذف AVASoft Professional Antivirus بنظر برسد. البته این درست نیست و راه حل حذف آسان شما می تواند به استخدام وجود دارد. حتی اگر دستي چیزی است که شما باید انجام دهید اگر شما هیچ تجربه قبلی نیست، هستید بیش از استقبال به استفاده از یک کلید فعال سازی حساب کاربری ویژه (AA39754E-715219CE) که باید حذف همه علائم موجود و کمک به شما ادامهٔ دستی. همان کلید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نصب خودکار نرم افزارهای جاسوسی ابزار حذف. از آنجا که ابتدای تقلبی شما می توانید بلوک از در حال اجرا اجرایی, چند قدم ساده که شما مشکل را حل کنند و همچنان با روشهای حذف کمک کند وجود دارد.

Method.1 حذف خودکار AVASoft Professional Antivirus

چگونه برای نصب خودکار نرم افزار حذف AVASoft Professional Antivirus

 1. اولا کلید مجوز فوق را فعال کنید.
 2. دانلود نرم افزارهای مخرب قابل تشخیص و حذف ابزار مانند Spyhunter.
 3. حرکت به سمت چپ نوار وظیفه و شروع کلیک کنید.
 4. باز کردن کنترل پنل و رفتن به گزینه های پوشه.
 5. روی بند مشاهده
 6. مخفی کردن پسوند انواع فایل شناخته شده و آمار خوب علامت.
 7. قرار دادن فایل نصب برنامه دانلود شده و کلیک راست.
 8. انتخاب تغییر نام، تغییر نام به explorer.exe و آمار را وارد کنید روی صفحه کلید خود را.
 9. دوبار کلیک کنید فایل و نصب برنامه حذف نرم افزارهای جاسوسی.

شما نمی باید در مورد نصب نرم افزار ضد تروجان برای دیگر هیچ دریغ اگر می خواهید به حذف تمام عفونت موجود حذف AVASoft Professional Antivirus و اطمینان حاصل شود تمام وقت از ویندوز محافظت در برابر عفونت های مشابه. همه در همه، من امیدوارم که این راهنمای شما برای حذف سرکش مخفی از سیستم عامل ویندوز کمک کرده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVASoft Professional Antivirus

حذف Method.2 AVASoft Professional Antivirus

 

دستي کار بسیار پیچیده تر است و اگر شما هیچ تجربه قبلی ما اقدام توصیه نمی. با این وجود، اگر شما مایل به گرفتن خطر و شما احساس قوی درباره خود مهارت کتابچه راهنمای کاربر حذف AVASoft Professional Antivirus – مراحل زیر دنبال.

1. دکمه های Ctrl + Alt + Delete را باز وظیفه مدیریت و پایان دادن به این فرآیندها شیر:

 • %AppData%[Random][Random].exe

2. راه اندازی ویرایشگر رجیستری و حذف رجیستری ذکر شده. اگر شما ویندوز ایکس پی و ویندوز 8 –launch اجرا و ‘regedit’ را برای دسترسی به ابزار را وارد کنید. کاربران ویندوز ویستا/7 باید باز کردن منوی شروع و ‘regedit’ به جستجو را وارد کنید.

 • HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallAVASoft ProfessionalUninstallString آنتی ویروس “٪ AppData%[Random][Random].exe” -تو
 • HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallAVASoft آنتی ویروس حرفه ای
 • آنتی ویروس ProfessionalDisplayIcon HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallAVASoft % AppData%[Random][Random].exe,0
 • HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallAVASoft آنتی ویروس ProfessionalDisplayName AVASoft آنتی ویروس حرفه ای
 • HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce % [تصادفی] AppData%[Random][Random].exe
 • HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallAVASoft ProfessionalShortcutPath آنتی ویروس “٪ AppData%[Random][Random].exe” -u


3. برای حذف عفونت، این فایل ها را حذف کنید:

 • %AppData%[Random][Random].exe
 • %Desktopdir%AVASoft آنتی ویروس Professional.lnk
 • %Programs%AVASoft ProfessionalAVASoft آنتی ویروس آنتی ویروس Professional.lnk

حذف Method.3 AVASoft Professional Antivirus

removal instructions en AVASoft Professional Antivirus

پاسخ دهید