حذف AVbytes XP Antivirus 2015

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد AVbytes XP Antivirus 2015 حذف (پاک AVbytes XP Antivirus 2015)

AVbytes XP Antivirus 2015 جعلی آنتی ویروس برنامه دیگری که اخیرا متوجه شده بود در کامپیوتر های متعدد است. برنامه تقلید توابع از برنامه های آنتی ویروس و تلاش برای متقاعد کردن کاربران به خرید نسخه کامل آن برای تمیز کردن سیستم خود را از تهدیدات مخرب. مراقب باشید که AVbytes XP Antivirus 2015 یک برنامه ساختگی است و شما هرگز باید برای آن پرداخت. آن فقط تقلید ویژگی های آنتی ویروس، اما در واقع آن نمی توانند شناسایی و یا هر چیزی را حذف. برای حذف AVbytes XP Antivirus 2015، با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر مانند Spyhunter توصیه می شود. به محض این که فعالیت خود را بر روی سیستم شما می بینید.

AVbytes XP Antivirus 2015 متعلق به خانواده Braviax و FakeRean از برنامه های ضد ویروس سرکش. این خانواده بزرگ از عفونت است که کاربران کامپیوتر برای سال آلوده است و به نظر می رسد که به تازگی آن چند عفونت های جدید منتشر شده برای متوقف کردن هر یک به زودی قصد ندارم. AVbytes XP Antivirus 2015 یکی از انتشار آن گذشته و آن هدف رایانه های دارای Windows XP است.

AVbytes XP Antivirus 2015  حذف AVbytes XP Antivirus 2015

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVbytes XP Antivirus 2015

هنگامی که داخل، این برنامه برخی از تغییرات در رجیستری شما باعث آن پس از هر راه اندازی مجدد سیستم به طور خودکار اجرا نشد. بلافاصله با استفاده از اسکنر جعلی است که فراهم می کند نتایج اسکن جعلی است که ممکن است به برخی از کاربران بر این باورند که سیستم های خود را بد آلوده می شوند. با این حال، شما به خاطر داشته باشید که AVbytes XP Antivirus 2015 باید باشیم هر چیزی پس این نتایج اسکن جعل هستند تشخیص نیست.

Another technique this rogue program uses is fake security notifications. If you got your system infected, you may receive various alerts warning about potential spyware infections, system hijacks, etc. The purpose of these messages is also to push you into purchasing a full version of AVbytes XP Antivirus 2015:

System Hijack!
System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan.

درست مثل همه اعضای خانواده Braviax در FakeRean AVbytes XP Antivirus 2015 به کامپیوتر کاملا مخفیانه با استفاده از ویروس تروجان نصب شده است. بسیار دشوار است برای جلوگیری از رایانه خود در برابر برنامه های سرکش، بنابراین شما باید مطمئن شوید که شما همیشه به روز رسانی آنتی ویروس خود را و برنامه های ضد ویروس و همه اقدامات امنیتی برای محافظت از کامپیوتر شما است.

اگر شما در حال حاضر توسط هکرها فریب داده شده اند، باید AVbytes XP Antivirus 2015 با هیچ شک را حذف کنید. بهترین راه برای انجام این کار توسط اسکن کامل سیستم در حال اجرا با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر است. در زیر شما می توانید آموزش ارائه اطلاعات بیشتر چگونه آن را انجام.

حذف AVbytes XP Antivirus 2015

  1. دانلود Spyhunter.
  2. اجرای برنامه نصب.
  3. اسکن با Spyhunter برای از بین بردن AVbytes XP Antivirus 2015.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVbytes XP Antivirus 2015

حذف AVbytes XP Antivirus 2015

removal instructions en حذف AVbytes XP Antivirus 2015

پاسخ دهید