حذف AVC Plus

Fake Antispyware

راهنمایی در مورد AVC Plus برداشتن (حذف AVC Plus)

AVC Plus نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که تلاش برای ترساندن کاربران کامپیوتر به باور که کامپیوتر خود را با پر خطر مخرب ویروس ها و تروجان ها آلوده شده است. این نرم افزار سرکش ارتشاح سیستم عامل با استفاده از پیوست های ایمیل آلوده، دانلود تورنت، سوء استفاده های امنیتی، و غیره. پس از نفوذ موفق AVC Plus تقلید اسکن امنیت کامپیوتر و سپس تولید یک لیست طولانی از ظاهرا شناسایی نرم افزارهای مخرب.

AVC Plus که دارای هیچ ویروس پایگاه داده تعریف و یا هر ویژگی های است که اجازه می دهد این نرم افزار برای تشخیص هر یک از عفونت امنیتی ذکر شده داشته باشید. در واقع تمام عفونت ذکر شده در طول اسکن امنیتی’ جعلی و بر روی کامپیوتر قربانی وجود ندارد. هدف واقعی AVC Plus برای تشویق کاربران به خرید یک کلید مجوز جعلی است. AVC Plus فروش–کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی. بهتر به سرعت حذف AVC Plus.

avc plus  حذف AVC Plus

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVC Plus

مانند این است که معادل ارسال پول خود را برای یک مجموعه آنتی ویروس جعلی پرداخت برای جنایتکاران – پول خود را از دست بدهند و اطلاعات بانکی خود را در خطر خواهد شد. علاوه بر این، AVC Plus فراهم می کند ویژگی های مربوط به آنتی ویروس هیچ و کامپیوتر شما توسط این نرم افزار سرکش آلوده باقی می ماند. اگر شما این برنامه انجام ‘امنیت اسکن’ بر روی کامپیوتر خود ببینید و تشویق شما را به خرید نسخه کامل ‘، آلوده کامپیوتر خود را با برنامه های آنتی ویروس جعلی است که قابل اعتماد نیست.

AVC Plus متعلق به یک خانواده از برنامه های آنتی ویروس جعلی به نام Braviax و FakeRean و قادر به آلوده رایانه های دارای سیستم عامل ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویندوز 8 است. جعلی آنتی ویروس برنامه های قبلی از این خانواده به همراه GuardBytes و 2015 A امن نامگذاری شد. دیگر برنامه های آنتی ویروس جعلی از خانواده Braviax قادر به تغییر نام خود را بسته به سیستم عامل نفوذ است. پیشوند Zorton AVbytes سیریوس و Rango – مثلا AVbytes برنده 8 آنتی ویروس سال 2015، Zorton برنده 7 آنتی ویروس 2014 و غیره استفاده می کنند. در مورد AVC Plus، نام این برنامه آنتی ویروس جعلی یکسان در همه سیستم عامل باقی مانده است. بررسی دقیق AVC Plus نشان می دهد که بسیاری از این عفونت از این نوع تروجان ها و پنجره های بازشو هشدار امنیتی جعلی آنلاین ایجاد می شود. آنلاین پیام بیان کرد که کامپیوتر شما آلوده است و ارائه دانلود نرم افزار برای از بین بردن مسائل امنیتی ظاهرا شناسایی اعتماد ندارند.

چگونه به حذف AVC Plus است؟

شیوه های دیگر برای جلوگیری از این نوع عفونت های جعلی آنتی ویروس به روز رسانی نرم افزار مکرر و استفاده از برنامه های ضد ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع باشد. اگر کامپیوتر شما توسط نرم افزار سرکش AVC Plus آلوده شده است، نه برای نسخه کامل پرداخت – راهنمای زیر را بخوانید و AVC Plus را از سیستم خود حذف کنید.

حذف AVC Plus

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVC Plus

removal instructions en حذف AVC Plus

پاسخ دهید