حذف AVLab Internet Security

Fake Antispyware

AVLab Internet Security چیست؟

AVLab Internet Security سرکش ضد ویروس نرم افزار که با هدف به سرقت پول خود را است. آن را متعلق به خانواده Braviax و FakeRean و بسیاری از ویژگی های سهام با دیگر محصولات همان توسعه دهندگان، از جمله سیریوس XP آنتی ویروس 2014 یا Zorton برنده 7 Antispyware 2014. ما پژوهشگران هشدار می دهند حتی اگر آن از نام تغییر که شما هنوز هم باید مراقب باشید و نه آن را با Emisoft AVLab Internet Security اشتباه را. نرم افزار مخرب الهام بخش اعتماد به نفس و بنابراین تعجب آور است که سرکش را اداره می کند بسیاری از کاربران را احمق و پول خود را بسیار حرفه ای از نگاه اول به نظر می رسد. بیشتر متمایل می شود و حذف AVLab Internet Security.

AVlab Internet Security حذف AVLab Internet Securityدانلود ابزار حذفبرای حذف AVLab Internet Security

AVLab Internet Security چکار می کند؟

زمانی که این سرکش وارد کامپیوتر شما آن را انجام اسکن کامل سیستم است که تکرار شود هر بار کامپیوتر خود را روشن کنید. ما می خواهیم به اطلاع شما که این اسکن کاملا جعلی است. شما مجبور به نگرانی در مورد لیست طولانی از عفونت که مزاحم داخل سیستم خود را می یابد زیرا تمام نام ساختگی هستند. ما تضمین می کنیم حتی اگر برخی از عفونت داخل سیستم شما ساکن ابتدای تقلبی است هیچ وجه به کشف آن. این ویروس ها کی لاگر ها تروجان ها کرم ها و عفونت های دیگر فقط به شما را متقاعد می کند که کامپیوتر شما آلوده نشان داده می شوند. اعتماد این بدافزارها و تمرکز بر حذف AVLab Internet Security.

با راه، اسکن تنها ابزار مورد استفاده برای ترساندن شما به باور این کلاهبرداری نیست. مزاحم بلوک های فایل های .exe و اجازه نمی دهد که شما برای باز کردن برنامه های اصلی مانند بازیکنان، مرورگر و یا برنامه های پیام رسانی فوری. هر زمان که شما سعی می کنید برای راه اندازی آنها شما را با هشدار که این برنامه آلوده است و شما نیاز به خرید یک بسته کامل از AVLab Internet Security برای تمیز کردن سیستم شما ادعا ارائه.  مجوز مادام العمر هزینه $99.95، دیدن که این نرم افزار تقلبی است اما شما در واقع پول خود را برای مجرمان اینترنتی برای چیزی دادن. همچنین، به یاد داشته باشید با پرداخت پول برای این هدفون بی فایده شما فاش کردن اطلاعات کارت اعتباری شما به هکرها و که قطعا بیشتر از دست دادن پولی منجر خواهد شد. اگر شما نمی خواهید به از دست دادن پول خود را، ما می خواهیم شما را به حذف AVLab Internet Security.

این سرکش معمولا وارد کامپیوتر شما همراه با نرم افزارهای مخرب و یا نصب شده پس از کلیک روی تبلیغاتی که ارائه می دهد به سیستم شما را اسکن. اگر این بدافزار را داخل رایانه شما متوجه شما باید AVLab Internet Security در حال حاضر حذف. متاسفانه روند از پرونده حذف بدون وجود دارد و بدون مجوز شماره فعال که بدان معنی است که هیچ راهی به دور فعال شدن آسان نخواهد بود.

چگونه به حذف AVLab Internet Security

AVLab Internet Security به خاتمه دستی، به دلیل تلاش برای آن راه بیش از حد دشوار است برای کاربر بی تجربه من. دستورالعمل زیر را دنبال و antimalware مشروع جهت حذف AVLab Internet Security استفاده کنید.

AVLab Internet Security برداشتن از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که بارهای صفحه بایوس.
 2. انتخاب حالت ایمن با شبکه (استفاده از کلیدهای جهت دار) و enter را فشار دهید.
 3. مرورگر خود را راه اندازی و نصب anrimalware معتبر.
 4. اسکن کامل سیستم را اجرا کنید.

حذف AVLab Internet Security از ویندوز 8

 1. حرکت در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ و مترو UI را کلیک کنید.
 2. به گوشه سمت راست پایین بروید و تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. تغییر تنظیمات کامپیوتر را انتخاب کنید و رفتن به عمومی.
 4. S منتخب راه اندازی مجدد در حال حاضر تحت پیشرفته راه اندازی.
 5. F5 را فشار دهید و انتخاب حالت ایمن با شبکه.
 6. هنگامی که بارهای سیستم راه اندازی مرورگر خود و نصب antimalware مشروع.
 7. اسکن کامل سیستم را اجرا کنید.

حذف AVLab Internet Security ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما و شروع به ضربه زدن F8 هنگامی که بارهای صفحه بایوس.
 2. انتخاب حالت ایمن با شبکه (استفاده از کلیدهای جهت دار) و enter را فشار دهید.
 3. بله در جعبه تایید را انتخاب کنید و هنگامی که سیستم بارهای راه اندازی مرورگر خود را.
 4. رایانه خود را اسکن و نصب antimalware مشروع.

دانلود ابزار حذفبرای حذف AVLab Internet Security

پاسخ دهید