حذف Awardhotspot.com

Browser Hijacker

Awardhotspot.com چیست؟

Awardhotspot.com یک برنامه ناخواسته توزیع شده توسط نرم افزار رایگان و شاخه است که مرورگر خود را hijacks و تغییر تنظیمات آن را بدون اجازه شما است. علاوه بر این، برنامه مرورگر خود را با آگهی های مختلف پر کنید و شما را به صفحات ناآشنا که شما تا به حال هیچ وجه قصد بازدید از هدایت. دلیل آن می کند که هدف اصلی از hijacker است برای تولید ترافیک برای برخی صفحات است. این است که چگونه توسعه دهندگان برنامه کسب درآمد است.

بنابراین شما باید حذف Awardhotspot.com و بازگشت به یک موتور جستجو مشروع hijacker مرورگر در همه به نفع کاربر رایانه نیست.

Awardhotspot.com چگونه کار می کند؟

Awardhotspot.com می کنند به محض این که آن سیستم خود را وارد و پس از آن شما را متوجه که پیش فرض خود را جستجو موتور و صفحه اصلی جایگزین شده است خواهد شد بیش از مرورگر شما. اگر شما استفاده از موتور ارائه نتایج جستجوی خود را که شامل تغییر لینک حمایت مالی. شما نیز همواره به سایت های مختلف است که مروج hijacker هدایت دریافت خواهد شد. آن عملا غیر ممکن است به استفاده از اینترنت بدون وقفه ثابت تبدیل خواهد شد. چه بدتر, با این حال، این واقعیت است که ارائه تبلیغات و لینک های امن ممکن است. اگر شما را بر روی آنها کلیک کنید شما به وب سایت خراب شده که نرم افزارهای مخرب می تواند بر روی کامپیوتر خود را دانلود یا خار به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را وارد کنید به احتمال بسیار زیاد است. شما نمی باید در هر یک از تبلیغات ارائه شده اگر شما می خواهید برای جلوگیری از صفحات خراب شده به شما توسط Awardhotspot.com کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Awardhotspot.com

Awardhotspot حذف Awardhotspot.com

کاملا چند راه شما می توانید کامپیوتر خود را با برنامه های ناخواسته آلوده وجود دارد. شما می تواند دانلود ضمیمه پست الکترونیکی اسپم یا بازدید وب سایت مخرب. با این حال، این احتمال زیاد است که شما Awardhotspot.com با برخی از دیگر نرم افزار رایگان یا shareware نرم افزار نصب شده است. برنامه های رایگان برای آمدن با انواع نرم افزارهای ناخواسته بالقوه شناخته شده و بنابراین شما باید هنگامی که آنها را نصب کنه. معمولا شما داده شده فرصتی برای عدم انتخاب همه برنامه های اضافی که شما لازم نیست.

چگونه به حذف Awardhotspot.com

برای خلاص شدن از شر Awardhotspot.com شما می توانید دانلود و نصب ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی. برنامه مطمئن ضد بدافزار رایانه خود را اسکن و شناسایی Awardhotspot.com و احتمالا دیگر تهدیدات است که در سیستم هستند. سپس شما قادر خواهید بود به آنها را حذف همه تنها با یک کلیک یک دکمه. اندازه گیری امنیت نیز کامپیوتر شما محافظت در برابر عفونت های مشابه آنلاین نگه دارید. راه حل دوم این است که Awardhotspot.com را به صورت دستی پاک کنید. اگر شما به دنبال دستورالعمل ارائه شده در زیر این انجام می شود. توجه داشته باشید که هر یک گزینه شما را انتخاب کنید همچنین برای بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را داشته باشند.

حذف Awardhotspot.com

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویندوز ویستا

1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی “آغاز”
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
3. را انتخاب کنید Awardhotspot.com
4. حذف نصب/لغو نصب کلیک کنید

ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به سمت راست پایین
2. بر روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. حذف Awardhotspot.com

خاتمه Awardhotspot.com از مرورگرهای

Internet Explorer

ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

موزیلا Firefox

به اطلاعات عیب یابی alt + H -> -> تنظیم مجدد Firefox–> بازنشاندن Firefox–> پایان

Google Chrome

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Awardhotspot.com

پاسخ دهید