Awesomehp.com را حذف کنید

Browser Hijacker

آیا می دانید چه Awesomehp.com

Awesomehp.com hijacker مرورگر است که در صفحه اصلی خود را تغییر دهید اگر این دزدکی حرکت کردن در کامپیوتر خود مدیریت است. این با این نسخهها کار در تمام مرورگرهای بزرگ; بنابراین شما برای فرار از آن به راحتی قادر خواهد شد. اگر شما مشتاق به استفاده از صفحه اصلی دلخواه خود شما باید از hijacker مرورگر Awesomehp.com کاملا از سیستم خود حذف کنید. این تنها راه موثر برای متوقف کردن آن است. زیرا این تهدیدات بالقوه از طریق تبلیغات است که به شما نشان می دهد منجر شما ممکن است شما قطعا نه آن بر روی کامپیوتر شما باید نگه دارید. ارزش خطر است? ما اعتقاد داریم نه; بنابراین، شما آن را به اعتماد توصیه می کنیم. علاوه بر این، شما باید مراقب باشید از برنامه های دیگر، به عنوان مثال، صفحه شیرین و ملت زوم که بسیار شبیه به Awesomehp.com

Awesomehp Awesomehp.com را حذف کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Awesomehp.com

اگر شما Awesomehp.com بر روی کامپیوتر شما، شما متوجه خواهد شد که شما مجبور به استفاده از موتور جستجوی خود را که توسط یاهو شده. اگر شما پرس و جو وارد, شما متوجه خواهید شد که این نتایج از کسانی که ارائه شده توسط موتورهای جستجو قابل اعتماد دیگر از نگاه اول متفاوت; اگر بیشتر دقت کنیم، با این حال، شما را ببینید که این نتایج با تبلیغات در بالای صفحه ارائه شده اند. بنابراین، این ممکن است درست است که شما ممکن است ببینید حمایت نتایج جستجو نیز هست. همانطور که می بینید، هیچ نقطه ای در استفاده از چنین موتور جستجوی که نتایج را نمی توان به طور کامل قابل اعتماد وجود دارد.

اگر مرورگر شما در حال حاضر به Awesomehp.com ربوده شده است، علاوه بر این، که شما هنوز در این آگهی که برای شما با نتایج جستجو ارائه خواهد شد کلیک کنید مطمئن شوید. دلیل برای این مشاوره بسیار ساده است–ما می خواهیم برای کمک به حفاظت از کامپیوتر شما. شما تعجب که چرا این آگهی چنین معامله بزرگ هستند؟ اول از همه، شما باید بدانید که Awesomehp.com خود نمی نظارت بر وب سایت های شخص ثالث و محتوای خود را. اگر شما در هر یک از این آگهی کلیک کنید، شما ممکن است به چنین سایت هایی که حاوی نرم افزارهای مخرب هدایت.

شما باید بدانید که Awesomehp.com ممکن است برخی از اطلاعات مانند اطلاعات تماس شما اطلاعات جمعیتی و محل جمع آوری. برخی از داده های مورد درخواست جستجوی خود جمع آوری به عنوان شود ممکن است این تبلیغات را برای شما با نمایش داده شد جستجو است که شما را در جعبه جستجو وارد ارائه شده است. اگر شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با هر کسی، شما باید Awesomehp.com اسرع حذف کنید.

شما می توانید این hijacker مرورگر با استفاده از دستورالعمل های ما را برای شما در زیر ارائه شده اند و یا شما می توانید فقط یک ابزار antimalware قابل اعتماد به دست آوردن و سپس رایانه خود را با آن اسکن را حذف کنید. بهترین آنچه می تواند ما را برای شما توصیه SpyHunter است. این ابزار حذف خودکار است که خواهد شد قطعا پاک کردن همه تهدیدها و همچنین حفظ کامپیوتر شما محافظت از عفونت های آینده است.

چگونه برای حذف Awesomehp.com

Awesomehp.com از Internet Explorer را حذف کنید

 1. راه اندازی مرورگر و سپس شیر Alt + T
 2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و سپس زبانه عمومی .
 3. در کادر صفحه اصلی نوع جدید آدرس صفحه اصلی, OKرا کلیک کنید.
 4. Alt + T را دوباره فشار دهید اما سپس افزودنی های مدیریترا انتخاب کنید.
 5. ارائه دهنده جستجو را انتخاب کنید از منوی انواع افزودنی .
 6. ارائه دهنده جستجوی جدید را انتخاب کنید و تنظیم بعنوان پیش فرضکلیک کنید.
 7. حذف نامطلوب یکی با انتخاب آن و کلیک کردن روی دکمه حذف .

Awesomehp.com از موزیلا فایرفاکس حذف

 1. باز خود را مرورگر و سپس آیکون ارائه دهنده جستجو در گوشه بالا سمت راست پیدا کنید.
 2. ارائه دهنده جستجوی جدید را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 3. دوباره روی نماد ارائه دهنده جستجو کلیک کنید و سپس انتخاب مدیریت موتورهای جستجو…
 4. در موتور های جستجو را که می خواهید پاک کنید و سپس کلیک بر روی دکمه حذف کلیک کنید. “موافق”را کلیک کنید.
 5. Alt + T را دوباره فشار دهید و سپس گزینهرا انتخاب کنید.
 6. زبانه عمومی و سپس در تایپ آدرس شما صفحه اصلیرا انتخاب کنید.
 7. “موافق”را کلیک کنید.

Awesomehp.com حذف از گوگل کروم

 1. باز خود را مرورگر و Alt + F را به طور همزمان ضربه بزنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. علامت گذاری باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات در بخش در راه اندازی.
 4. تنظیم صفحهرا کلیک کنید.
 5. اضافه کردن آدرس جدید و حذف یک ارتباط با Awesomehp.com
 6. “موافق”را کلیک کنید.
 7. علامت نمایش دکمه صفحه اصلی زیر ظاهر و سپس تغییررا انتخاب کنید.
 8. آدرس صفحه جدید اضافه کنید و روی تأییدکلیک کنید.
 9. مدیریت موتورهای جستجو را در قسمت جستجورا انتخاب کنید.
 10. ارائه دهنده جستجوی جدید را انتخاب کنید و تنظیم بعنوان پیش فرضکلیک کنید.
 11. در موتور که می خواهید پاک کنید و سپس روی X کلیک کنیدکلیک کنید.
 12. انتخاب انجام می شود.

Awesomehp.com است hijacker مرورگر معمولی هنگامی که آن را بر روی سیستم شما می شود زیرا آن موتور جستجو و آدرس صفحه خود را تغییر می دهد. زیرا ممکن است باعث آسیب رساندن به امنیت رایانه شما به آن اعتماد باید. این یکی از دلایل اصلی که چرا ما توصیه می کنیم که شما Awesomehp.com از سیستم شما پاک است. اگر نمی خواهید هر تلاش، شما باید همه کار برای یک ابزار خودکار antimalware SpyHunter ترک. بر روی دکمه کلیک کنید و دانلود آن رایگان اسکنر.دانلود ابزار حذفبرای حذف Awesomehp.com

پاسخ دهید