حذف Awesomehp

Browser Hijacker

Awesomehp چیست؟

Awesomehp ویروس hijacker مرورگر است که به کامپیوتر با برنامه های رایگان مختلف که کاربران از اینترنت دانلود نصب شده است. این معمولا شامل موسیقی و ویدئو بازیکن, سازندگان پی دی اف و دیگر برنامه های کاربردی محبوب است که هر کس به راحتی می توانید از اینترنت دانلود. Awesomehp ویروس را می توان به اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم اضافه شده است.

اگر چه آن نه آسیب رساندن به رایانه شما است، برنامه تداخل را تجربه. یک بار داخل, آن خواهد شد اصلی و پیش فرض جستجو دهنده به Awesomehp.com با وجود تنظیمات قبلا انتخاب شده خود را تغییر دهید. اگر این صفحه را هر جستجو استفاده می کنید، خواهید دید که آن شامل تعداد زیادی از وب سایت های تحت حمایت به نتایج جستجوی خود را. هدف از این تبلیغات این صفحات و ایجاد ترافیک بزرگتر برای آنها است. شما این صفحه روی حیله و تزویر و بهتر حذف Awesomehp از سیستم لازم نیست.

چگونه من جلوگیری از Awesomehp

کاربران کامپیوتر باید بدانید که آنها به راحتی می توانید جلوگیری از رایانه های خود را از نصب چنین برنامه های کاربردی. هر زمان که شما برخی از نرم افزار رایگان دانلود به کامپیوتر شما، به عنوان مثال، برخی از بازیکن برای سفارشی نصب بروید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای کنترل هر گونه تغییری که برنامه را بر روی کامپیوتر خود امتحان کنید. اگر می بینید که آن ارائه می دهد تغییر دهنده صفحه اصلی یا جستجو، همیشه که امتناع. اساسا هر چک باکس ها پیش است که نشان می دهد در مورد هر گونه تغییر ساخته شده بر روی سیستم شما است که می تواند به علت فعالیت های ناخواسته را بردارید. اگر شما مشتاق به انجام این کار و در حال حاضر hijacker در سیستم بود، آن از بین بردن. به محض این که شما می توانید Awesomehp را حذف کنید.

awesome حذف Awesomehp

چگونه برای حذف Awesomehp

اگر کامپیوتر شما در حال حاضر تحت تاثیر قرار، عمل برداشتن اسرع Awesomehp. برو به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Awesomehp.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Awesomehp. Com را از لیست حذف

چگونه برای حذف Awesomehp از فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه به خلاص شدن از شر ویروس Awesomehp از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Awesomehp

پاسخ دهید