حذف Aztec Media

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Aztec Media

Aztec Media یک شرکت است که توسعه به طور بالقوه ناخواسته و آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی مختلف است. آن بی فایده برنامه هایی را به عنوان مدیر تنظیمات، Linkey، Default-search.net و بیشتر ایجاد کرده است. بالقوه ناخواسته و آگهی پشتیبانی تنها یک هدف و برنامه است که به سود برای سازندگان آن. برای رسیدن به این هدف آنها تاکتیک های مختلف استخدام، با این حال، آنها معمولا همه مربوط به تبلیغات است.

برنامه های کاربردی بدون توجه به جایی که شما بروید، باعث تغییر مسیر به وب سایت های حامی خود و به همین ترتیب نمایش تبلیغات. محتوای تجاری بیشتر آنها مرورگر شما شانس بیشتری دارند از شما روی آنها را وارد کنید. هیچ یک از این برنامه مفید و یا به نفع کاربر رایانه است. است که چرا ما پیشنهاد می کنیم شما خلاص شدن از Aztec Media.

Aztec Media  حذف Aztec Media

دانلود ابزار حذفبرای حذف Aztec Media

نرم افزار Aztec Media چگونه کار می کند؟

Aztec Media توسعه نرم افزار های مختلف از جمله مرورگر فایرفاکس افزودنی و اشیاء یاور. این نرم افزار معمولا به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان مرورگر و برنامه های ناخواسته طبقه بندی شده است. نرم افزار ناخواسته می تواند اختلالات مختلف مانند اضافه کردن داده های تجاری مانند پاپ آپ، آگهی ها، پیوند ها، در متن آگهی و به مرورگر شما حمایت شود. برنامه های دیگر می تواند باعث تغییر مسیر و تغییر تنظیمات مرورگر خود را جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را. آنها نیز معمولا با پیگیری از کوکی ها برای شخصی سازی تبلیغات شما را ببینید و آنها را مفید تر از آنها در واقع به نظر می رسد. اگر شما متوجه است که شما را به یکی از این برنامه ها را بر روی کامپیوتر شما، شما را حذف Aztec Media دریغ نکنید باید.

اگر شما مطمئن نیستید چگونه شما را به دست آورد نرم افزار ناخواسته، یادت باید چه نرم افزار رایگان که شما به تازگی نصب شده است. هنگامی که شما نصب نرم افزار آزاد، شما نیاز به توجه خاصی به شرایط نصب و راه اندازی. رد آنها در صورت مشاهده پیشنهادات اضافی از هر نوع. این ارائه می دهد راه را برای نرم افزار ناخواسته برای دسترسی به کامپیوتر شما هستند. اگر شما انتخاب می کنید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب شما قادر خواهید بود به آنها را رد کرده و سیستم خود را تمیز نگه دارید.

چگونه به حذف Aztec Media

برای نرم افزار Aztec Media به صورت دستی حذف کنید، شما نیاز به دسترسی به لیست برنامه ها و به دنبال برنامه های کاربردی که توسط شرکت بدنام منتشر می شوند. در صورتی که شما نیاز به دستورالعمل های دقیق تر می توانید آنهایی که ارائه شده در زیر این مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، شما می خواهید به صورت خودکار حذف Aztec Media، همه شما باید انجام دهید است دانلود ابزار ضد بدافزارها. نرم افزار خواهد شد سیستم خود را اسکن، شناسایی تمام فایل های غیر ضروری و برنامه ها و Aztec Media به خاتمه حق دور. آن هم کامپیوتر خود را از آینده انگل آنلاین محافظت می کند.

از بین بردن Aztec Media دستی

8/7 و ویندوز ویستا

  • پیروزی سی شیر و کلیک بر روی منوی تنظیمات و باز شروع
  • به کنترل پنل بروید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید
  • نگاه Aztec Media شرکت در ستون ناشر
  • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و حرکت به کنترل پنل
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • Aztec Media نرم افزار حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Aztec Media

پاسخ دهید