حذف B-Information Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف B-Information

B-Information برنامه سخت است که به یک نرم افزار ناخواسته به دلیل راه ارتشاح آن به رایانه ها و عواقب آن را به ارمغان می آورد در نظر گرفته است. این برنامه که قرار است به ارائه کوپن های تخفیف و کمک به شما برای صرفه جویی در پول خود را است. با این حال، این برنامه ارتشاح به تصادفی کامپیوترها با استفاده از روش های ناعادلانه و تلاش می کند تا تبلیغات مختلف خرده فروشان آنلاین فقط به سود از لینک های وابسته.

دانلود ابزار حذفبرای حذف B-Information Ads

هنگامی که شما در اینترنت مرور شد اگرچه شما هرگز نصب این نرم افزار اگر شما متوجه هر گونه B-Information Ads, احتمالا با برخی از نرم افزار رایگان است که شما به تازگی دریافت آمد. بسیاری از نرم افزار آزاد شامل هفته اضافی و درست درباره آنها را آشکار نمی. برای جلوگیری از نصب آنها, شما باید به انتخاب کردن برای نصب سفارشی و دقت مراحل را دنبال کنید. در صورت مشاهده هر گزینه های اضافی در این هفته ارائه همیشه آنها را مگر اینکه شما در مورد قابل اعتماد بودن آنها مطمئن هستند و شما به آنها نیاز دارید را بردارید. اگر شما در حال حاضر این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم, B-Information اسرع را حذف کنید.

b information ads coupons حذف B Information Ads

B-Information Ads می تواند نمایش داده شده در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم. پس از نصب این برنامه آهنگ فعالیت های مرور خود را در این مرورگر است. با توجه به درخواست جستجوی خود آن را تولید آگهی و انتظار دارد که شما به آنها را کلیک کنید. این واقعیت که تبلیغات شامل اطلاعاتی که شما اخیرا مورد بسیار افزایش شانس کاربران علاقه مند به آنها ساخت در حال حاضر شده است. اگر شما بر روی B-Information Ads، سازندگان سخت هدف خود می رسد و برخی از سود برای ساخت یک فرد به وب سایت شرکای خود.

نحوه حذف B-Information

نگه داشتن در ذهن است که چنین تبلیغات به راحتی شما را به وب سایت های خطر بیافتد را می توانید طوری امن بر روی آنها کلیک کنید. علاوه بر این، ردیابی عادات مرور خود را حریم خصوصی شما نقض و این یکی از دلایل بیشتری برای حذف B-Information Ads اسرع. دنبال راهنمای گام به گام ارائه شده در زیر برای یادگیری چگونه برای از بین بردن این نرم افزار تبلیغاتی مزاحم.

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی B-Information و نصب

 • به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 • B-Information نگاه و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه ها. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 • ببند کنترل پنل.

حذف B-Information از اینترنت اکسپلورر

 • با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 • نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به B-Information و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 • گزینه ها را ببندید.

B-Information Ads از فایرفاکس حذف

 • وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به B-Information و آنهایی که شما به رسمیت نمی شناسد. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 • به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 • رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

از بین بردن B-Information Ads از کروم

 • Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 • برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به B-Information. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 • کروم راه اندازی مجدد.
 • به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف B-Information Ads

پاسخ دهید