چگونه برای حذف Babylon Toolbar

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Babylon Toolbar

Babylon Toolbar یک افزونه مرورگر است که قرار است به شما ارائه با ترجمه و راه حل های یادگیری زبان است. آن است که در خود سایت رسمی، babylon.com، جایی که شما می توانید این برنامه را دانلود ترویج. همچنین اغلب همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه ارائه شده است. آن به خصوص cnet.com نرم افزار بسته های نرم افزاری مرتبط شده است.

مترجم بابیلون ترجمه در زبان بیش از 77 و کار آنلاین و آفلاین را فراهم می کند. براساس اطلاعات ارسال شده در آن صفحه رسمی آن واقعا مانند یک ابزار مفید به نظر می رسد. با این حال، شما همچنین باید بدانید که آن گاهی به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. آن می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید و نه به حذف سختی است. اگر می خواهید برای خنثیسازی تغییرات ایجاد شده توسط نرم افزار شما باید Babylon Toolbar به خاتمه دهد.

babylon toolbar چگونه برای حذف Babylon Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Babylon Toolbar

Babylon Toolbar چگونه کار می کند؟

به محض این که Babylon Toolbar نصب می شود، آن اجزای خاص به سیستم خود را که سخت تر برای شما برای خلاص شدن از شر برنامه را اضافه می کند. Hijacker می توانید تنظیمات مرورگر خود مانند صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض را تغییر دهید. آن نیز ممکن است شما را با شخص ثالث داده ارائه. شما را می شود با تبلیغات و آگهی ها و پنجره های بازشو و لینک ارائه شده است. محتوای تجاری نیز ممکن است در نتایج جستجوهای وب سایت خود را ظاهر می شود. بسیار محتمل است که نوار ابزار را کوکی های خود را پیگیری و جمع آوری اطلاعات در مورد صفحاتی که شما برای باز کردن، چه شما جستجو برای که مرورگر شما با استفاده از، و غیره است. این اطلاعات می تواند فروخته شده به شخص ثالث یا استفاده برای اهداف بازاریابی.

مسئله اصلی با محتوای تجاری اضافه شده این است که آن ممکن است امن است. هیچ راهی برای بگویید اگر تبلیغات که شما قابل اعتماد هستند. توسط زیر دستورالعمل های خود را و یا به سادگی کلیک کردن بر روی آنها می تواند کامپیوتر شما را آلوده. اگر شما مقدار افزایش تبلیغات در مرورگر شما و یا برخی از دیگر علائم ناخواسته مانند تغییر تنظیمات مرورگر یا باعث کند شدن پایین اتصال به اینترنت، بنابراین، شما از بین بردن Babylon Toolbar از سیستم شما پیشنهاد کنیم.

چگونه به حذف Babylon Toolbar

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, شما ممکن است برخی از مشکلات با حذف Babylon Toolbar کتابچه راهنمای کاربر. است که چرا ما توصیه می کنیم که شما دانلود ابزار پیشگیری و حذف تروجان و استفاده از آن برای تشخیص عفونت و حذف Babylon Toolbar نیز به عنوان دیگر تهدید است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. حذف خودکار تنها راه برای اطمینان از که Babylon Toolbar را به طور کامل پاک کردن شما است. اگر شما مایل به سعی کنید به صورت دستی حذف درخواست، با این حال، شما دستورالعمل های زیر استفاده کنید.

Babylon Toolbar به حذف دستی

1) Babylon Toolbar را از ویندوز حذف کنید

 • کلیک بر روی شروع یا پیروزی + C را فشار دهید و تنظیمات را کلیک کنید
 • به کنترل پنل بروید و باز حذف برنامه
 • Babylon Toolbar را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

N.B. توجه داشته باشید که در ویندوز ایکس پی شما برای باز کردن افزودن یا حذف برنامه ها به جای حذف یک برنامه داشته باشند.

2) بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را

Internet Explorer

 • گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون چرخ دنده
 • حرکت به زبانه پیشرفته و تنظیم مجدد کلیک کنید
 • حذف تنظیمات شخصی کنه و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • Alt + H را فشار دهید و اطلاعات عیب یابی کلیک کنید
 • روی Firefox تازه و عمل خود را تایید

Google Chrome

 • در منو کلیک کنید و به تنظیمات بروید
 • روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید و بازنشانی تنظیمات را انتخاب کنید
 • تنظیم مجدد به تایید تصمیم خود را بر روی

دانلود ابزار حذفبرای حذف Babylon Toolbar

پاسخ دهید