حذف Babylon Toolbar

Browser Hijacker

Babylon Toolbar ارائه می تواند موتور جستجو و خدمات ترجمه چند زبانه; با این حال، این نه به همه که پسوند، آورد می تواند به عنوان پلاگین مرورگر مشکوک نیز مرورگر اشیاء یاور برای جمع آوری اطلاعات درباره جلسه آنلاین خود را پیاده سازی ممکن است و می تواند کمک به schemers به کامپیوتر خود را با تبلیغات فریبنده سیل است. بسیار مهم است Babylon Toolbar را از سیستم حذف کرد زیرا افزونه دانلود ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و hijacker مرورگر می تواند درمان شود.

حتی اگر آن را به احتمال زیاد که فعالیت پسوند را با آن به طور مستقیم از وب سایت babylon.com دانلود اجازه خواهد شد، همچنین که شما هم به آن را دانلود نصب ارائه خواهد شد ممکن است همراه نرم افزار و یا شما به سادگی پیدا کنید آن را به مرورگر متصل. تواند وجود داشته باشد راه های بیشتری برای سازندگان نوار ابزار را برای فعال کردن این افزونه در مرورگر و بنابراین، ایمن می گویند که این نرم افزار ممکن است برخی از فرآیندهای مشکوک، غیر قانونی مرتبط می باشد.

در کنار خدمات مشروع Babylon Toolbar ممکن است رشوه دادن با فعالیت های موتور جستجو و تولید نتایج فیلتر شده، که در آن وب سایت های وابسته در صفحه اول نمایش داده می شود و کسانی که اطلاعات می تواند تولید عقب می رانده. حتی اگر این ممکن است صدای بی ضرر، توسعه دهندگان پلاگین های سود از این فیلتر غیرمنصفانه ایجاد کنند. اگر مجرمان اینترنتی پول پرداخت، آنها می تواند به تولید خود را پر از تبلیغات صفحات وب است که در بالای نتایج جستجوی خود را به نظر می رسد دارای اعتبار باشد. توجه داشته باشید که در این منابع ذکر شده در بالا کلیک schemers می تواند کمک به نفوذ بیشتر نرم افزارهای مخرب به کامپیوتر.

1. راهنمای Babylon Toolbar دستورالعمل حذف

حذف از رایانه

ویندوز ویستا/7: کلیک بر روی منوی شروع و انتخاب کنید کنترل پنل. رفتن به عزل برنامه . کلیک راست کنید در Babylon Toolbar و عزل را انتخاب کنید.

ویندوز ایکس پی: باز منوی شروع. با کلیک بر روی صفحه کنترل و سپس افزودن یا حذف برنامه ها . موردی را که می خواهید حذف و حذف را کلیک کنید را انتخاب کنید.

حذف از مرورگرهای

اینترنت اکسپلورر: باز کردن مرورگر و شیر به طور همزمان Alt + T . کلیک کنید گزینه های اینترنت و در بند پیشرفته کلیک بر روی تنظیم مجدد کلیک کنید و تایید انتخاب. تایید را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس: باز کردن مرورگر و شیر به طور همزمان Alt + H . اطلاعات عیب یابی کلیک کنید. در حال حاضر بر روی فایرفاکس تنظیم مجدد برای بازگرداندن تنظیمات مرورگر منظم. ریست در دوباره و سپس پایان کلیک کنید.

گوگل کروم: باز کردن مرورگر و شیر به طور همزمان Alt + F . به ابزار و پسوند را انتخاب کنید. Babylon Toolbar پیدا کردن و کلیک بر روی آیکون سطل زباله در کنار آن قرار می گیرد. حذف را کلیک کنید. حالا تنظیمات را از منوی سمت چپ برای تغییر تنظیمات مرورگر انتخاب کنید. حرکت به راه اندازی در، را انتخاب کنید “باز یک صفحه خاص” و آمار تنظیم صفحات. پیدا کردن صفحه راه اندازی ناخواسته و “x” را کلیک کنید. روی OK کلیک کنید. حرکت به ظاهر، انتخاب کنید صفحه اصلی و تغییر را کلیک کنید. مجموعه صفحه اصلی به یکی از مورد علاقه خود را بازنویسی و تایید را کلیک کنید. در نهایت، حرکت به جستجو و مدیریت منوهای جستجو کلیک کنید. گزینه مورد نظر را انتخاب کنید (یا افزودن جدید) و پیش فرض را کلیک کنید ، سپس کلیک کنید “x” در گزینه ناخواسته. تایید را کلیک کنید.

ممکن است که اگر شما سعی می کنید برای پیدا کردن چگونه به حذف Babylon Toolbar نتایج جستجوی اطلاعات قابل اعتماد را تولید نمی کند و فرمت خواهد شد نه در کنترل پنل ذکر شده است. این می تواند مشکلات جدی را با حذف نوار ابزار ایجاد; بنابراین، این افزونه بازرسی و حذف شده توسط ابزار حذف خودکار اجرا، که همچنین می تواند اسکن کامپیوتر برای هر گونه عفونت موجود توصیه می شود. اگر شما می خواهید به Babylon Toolbar حذف دستی، پیدا کردن و حذف اجزای بدخیم آن کاهش یافته فایل .dll حذف الحاقات از منوهای گزینه مرورگر و اسکن کامپیوتر شما را برای نرم افزارهای مخرب احتمالا فعال.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Babylon Toolbar

پاسخ دهید