babylontoolbarsrv.exe حذف

Trojan

“babylontoolbarsrv.exe” چیست؟

پایگاه داده ما شامل 39 فایل های مختلف برای نام پرونده babylontoolbarsrv.exe. (BabylonToolbarApp.dll، BabylonToolbarEng.dll، babylontoolbarsrv.exe، BabylonToolbarTlbr.dll، BabylonToolbar.dll، uninstall.exe) این پرونده هایی که اغلب متعلق به محصول بابل نوار ابزار. و اغلب توسط شرکت با مسئولیت محدود. بابیلون توسعه یافته بودند. این فایل اجرایی است. شما می توانید آن در حال اجرا در مدیر وظیفه را به عنوان فرایند babylontoolbarsrv.exe.

چگونه اجرا babylontoolbarsrv.exe.

-babylontoolbarsrv.exe یک نمونه از برنامه های در حال اجرا است. اجرای این برنامه 32 بیتی با دسترسی به عنوان در حال حاضر وارد شده در حساب کاربر. babylontoolbarsrv.exe توسط svchost.exe روند (میزبان روند برای ویندوز خدمات توسط مایکروسافت) اعدام شده است.

نوار ابزار بابل افزونه مرورگر وب است که اجازه می دهد تا شما برای دریافت سریع ترجمه و تعریف را مستقیما از مرورگر وب خود می باشد. نوار ابزار بابل و وب جستجو ویژگی های اصلی این برنامه است. نوار ابزار نوار ابزار بابل با دیگر نرم افزار، معمولا shareware همراه. و یا از سایت بابل دریافت می شود. آن نیز می آید همراه با کرک را دانلود نرم افزار و چند دانلود رایگان سایتهای دیگر که توزیع این نوار ابزار را از طریق نصب همراه وجود دارد.

حذف babylontoolbarsrv.exe – بابل نوار ابزار

ابزار حذف نوار ابزار بابل را پیدا و کاملا حذف تمام مشکلات مربوط به ویروس بابل نوار ابزار و نوار ابزار بابل.

سریع، آسان می کند، و دستی، بابل ابزار حذف نوار ابزار محافظت از رایانه خود در برابر بابل نوار ابزار است که به رایانه شما آسیب برساند و حریم خصوصی شما را می شکند. ابزار حذف نوار ابزار بابل اسکن دیسک سخت و رجیستری خود را و هر گونه تظاهر بابل نوار ابزار از بین می برد. استاندارد نرم افزار ضد ویروس می تواند چیزی علیه برنامه های مخرب مانند نوار ابزار بابل انجام. حذف نوار ابزار بابل فورا!

دانلود ابزار حذفبرای حذف babylontoolbarsrv.exe حذف

پاسخ دهید