حذف Back to Back

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Back to Back

Back to Back برنامه پشتیبانی از تبلیغ دیگری می آید که از خانواده SuperWeb LLC است. شبیه به برنامه های دیگر توسط این شرکت مانند Locknet SaveOn، سی، سریع تر نور, نگه داشتن صفحه، Techgile و توسعه یافته است. هیچ یک از این برنامه واقعا مفید هستند. همه آنها این است که مرورگر خود را با داده های تجاری پر.

Back to Back سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox، با این حال، جدیدترین نسخه از Google Chrome بلوک های سخت است. هیچ نقطه ای در داشتن یک برنامه است که هر ویژگی های مفید را بر روی کامپیوتر شما است وجود دارد. ما توصیه می کنیم که شما را خاتمه Back to Back حق دور.

back to back حذف Back to Back

دانلود ابزار حذفبرای حذف Back to Back

Back to Back چگونه کار می کند؟

دانلود نرم افزار وجود دارد ممکن نیست هر چند Back to Back وب سایت رسمی backtobackapp.com، است. این سایت به طور کلی به عنوان آن بسیار مفید است است شما را با ارائه اطلاعات مبهم در مورد برنامه. همه سایت ها SuperWeb به طور یکسان و هیچ کدام از آنها حاوی کار دانلود همراه لینک این بدان معناست که سخت توزیع می شود که با دیگر نرم افزار رایگان. وقتی نصب نرم افزار شما ارائه می دهد اضافی که معمولا شامل برنامه های بالقوه ناخواسته یا آگهی پشتیبانی می شود. این ارائه می دهد باید در طول فرایند نصب کاهش یافته است، در غیر این صورت شما با نرم افزار بی فایده مانند Back to Back گیر. دفعه بعد شما به دست آوردن نرم افزار، شما برنامه های اضافی برای دسترسی به کامپیوتر شما اجازه نمی دهد حاصل.

علامت اصلی Back to Back است تبلیغات بی پایان است که در مرورگر شما هر کدام صفحه را بازدید می کنید ظاهر خواهد شد. شما ببینید بازشو لینک, وب سایت آگهی ها و غیره. برخی از این تبلیغات با برچسب “ارائه شده توسط Back to Back”، “تبلیغات توسط Back to Back” یا مشابه. آنچه شما باید بدانید که سخت محتوای تجاری است که در آن شما با فراهم می کند نظارت است. این به این معنی که شما باید آگهی که می بینید در صفحه نمایش خود را به عنوان برخی از آنها هستند که تقلبی اعتماد. به منظور خلاص شدن از تبلیغات تجاری نامطمئن، شما باید Back to Back را از رایانه خود حذف.

چگونه به حذف Back to Back

اگر شما می خواهید برای از بین بردن تبلیغات Back to Back از مرورگر خود، شما باید Back to Back را از سیستم خود حذف. شما به صورت خودکار و یا دستی انجام دهد. Back to Back کتابچه راهنمای کاربر حذف هر گونه مشکلات را مطرح باید، با این حال، حذف خودکار راه حل کارآمد تر است. اگر شما دانلود و نصب برنامه ضد تروجان, شما قادر خواهید بود برای تمیز کردن کامپیوتر خود را کاملا. بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد تهدید مشابه در آینده علاوه بر این، ابزار امنیتی نیز شما را با حفاظت زمان واقعی آنلاین ارائه خواهد شد. اگر از سوی دیگر انتخاب کنید که Back to Back به صورت دستی حذف کنید شما می توانید دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید.

Back to Back به صورت دستی حذف کنید

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Back to Back →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Back to Back پاک

ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Back to Back پاک

دانلود ابزار حذفبرای حذف Back to Back

پاسخ دهید