Backdoor.TDSS

دسته‌بندی نشده

اگر فکر می کنید که سیستم شما در یک روش غیر معمول اقدام آن است که بسیار محتمل است که Backdoor.TDSS حمله خود را در قدرت کامل سیستم آماده است. این تروجان شیطانی می توانید به سیستم ویندوز خود را در شیوه های مختلف تهاجم سفر، اما آن را بسیار به احتمال زیاد برای گرفتن آن را از طریق دانلود رمزگذاری شده و یا دستگاه USB آلوده است. مجرمان اینترنتی پشت Backdoor.TDSS و تمام اجزای آن استفاده کنید این تروجان مخل به عنوان یک ابزار به کپی فایل های خود را سرقت اطلاعات حساس خود را و شما را با تهدیدات غیر موجود احمق.
چنین antispywares سرکش معروف به عنوان پزشک آنتی ویروس و آنتی ویروس 2009 انجام شده توسط تروجان Backdoor.TDSS، اگر شما متوجه هر گونه اسکنر کامپیوتر عجیب با چنین نام بنابراین می دانیم که شما با نرم افزارهای مخرب, که تنها بعد از پول خود را آلوده شناخته شده! اگر شما هنوز رتبه دهی نشده است چنین ابزار مواجه می شوند, آن را نمی بسیار طولانی را قبل از اینکه سیستم خود را با آنها تحت محاصره می شود، بنابراین عجله و پیدا کردن راهی برای Backdoor.TDSS را از سیستم خود حذف!

یک تروجان نوع بدافزار که intimidates تمام کاربران کامپیوتر است اما آنچه اکثر مردم در مورد این نرم افزار معیوب، نمی دانم که نمونه های این گونه به عنوان Backdoor.TDSS حمل چند فایل بدخیم پشت یک نام واحد. در واقع، اجزای مختلف عفونت بسیار مهم برای عفونت صاف در حال اجرا هستند، و اولین گام برای از بین بردن Backdoor.TDSS تشخیص و حذف همه فایل های بدخیم خود. مراجعه کنید به شما نشان دهد چگونه مختلف قطعات کار با هم, چگونه چهار ساده فایل های اجرایی سیستم خود را در هیچ زمان سقوط می تواند!

  • Winlogon.exe مسئول عفونت را اجرای کلید اضافه کردن به ویندوز راه اندازی سیستم، پس از کامپیوتر خود را روشن کنید به آغاز Backdoor.TDSS حق است. این جزء بدخیم نیز می تواند دسترسی محدود به ویرایشگر رجیستری، که آن را دشوار برای شما خواهد شد را حذف Backdoor.TDSS فرآیند.
  • Serices.exe اجرایی است که تنظیمات امنیتی سیستم خود را تغییر و حذف امتیازات شما برای دسترسی به اطلاعات واقعی به عنوان تمام مشروع هشدار و اعلان ها را متوقف یا حذف از نمایش داده شدن است. طوری که سیستم خود را از دست بدهند هر حفاظت ممکن است علاوه بر این، به روز رسانی ویندوز، غیرفعال خواهد شد.
  • یک بار Backdoor.TDSS از تشخیص امنیتی installer.exe را پنهان ربودن فرآیندهای موجود، کپی و حذف فایل های اتصال به اینترنت (بدون دانش خود را)، BHO (شیء راهنمای مرورگر) به عادات مرور خود را ضبط، ایجاد پسوند فایل اینترنت اکسپلورر نصب و اتصال به سیستم از راه دور.
  • به دلیل عملکرد فوق فایل svchost.exe، جزء دیگر Backdoor.TDSS قادر به استفاده از حساب و جزئیات گسترش عفونت از طریق ایمیل های ناخواسته یا وب چت, به کامپیوتر شما در ارتباط است. تروجان پورت USB خود را به گسترش عفونت خود را از طریق دستگاه های قابل انتقال را آلوده نیز خواهد شد.

Backdoor.TDSS تمام این فایل ها بدخیم به منظور انجام در یک حمله سریع و نهان پس از آن نه حتی که سیستم شما توسط نرم افزارهای مخرب بسیار خطرناک مورد حمله قرار گرفته بود فهمید تشکیل شده. با این وجود, Backdoor.TDSS آن انجام دکتر آنتی ویروس یا آنتی ویروس 2009 بسیار خطرناک است و اگر شما هر کدام از آنها را به عنوان کم خطر تهدید درمان، به زودی به اندازه کافی شما اعتماد برنامه های است که به سادگی پول خود را بکشید و جزئیات خود را در معرض را به مجرمان اینترنتی ترک پشیمانی. این از اتفاق می افتد به شما بیش از حد اجتناب، Backdoor.TDSS به حذف اسرع و برای انجام این اعتماد مشروعیت ابزار ÁV چون فقط آنها قادر خواهند بود برای حذف تروجان حیله گری.دانلود ابزار حذفبرای حذف Backdoor.TDSS

پاسخ دهید