حذف Backdoor:Win32/Caphaw.A

Trojan

Backdoor:Win32/Caphaw.A چیست؟

Backdoor:Win32/Caphaw.A تروجان backdoor مخرب است که می تواند بسیار مخرب به کامپیوتر شما است. معمولا از طریق فیس بوک به روز رسانی وضعیت گسترش می یابد.  هنگامی که شما را آلوده می آن به روز رسانی در صفحه فیس بوک خود را پست و لینک آن پست به وب سایت های مخرب منجر شود. Backdoor:Win32/Caphaw.A نیز قادر به ایجاد وقفه در مرور جلسات و سرقت اطلاعات شخصی خود را است. تروجان نصب شدید یک پروکسی سرور اف تی پی و keylogger بر روی کامپیوتر شما.

اطلاعات شخصی توسط این برنامه به یک سرور از راه دور ارسال می شود که آن بر علیه شما توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود. عفونت نیز می توانید بر روی کامپیوتر شما است که باعث آسیب حتی بیشتر از سایر نرم افزارهای مخرب قطره. به محض این که شما احتمالا می تواند شما باید Backdoor:Win32/Caphaw.A به خاتمه دهد.

چگونه من بود Backdoor:Win32/Caphaw.A دست آوردن؟

راه شما Backdoor:Win32/Caphaw.A آلوده را با کلیک کردن روی یکی از به روز رسانی وضعیت دوستان خود است. هنگامی که شما بر روی لینک مخرب شما را هدایت به صفحه خراب است که شبیه یوتیوب کلیک کنید. وجود دارد شما با نرم افزار اکتیو ایکس جعلی ارائه خواهد شد. آن به عنوان یک ابزار مفید است که بهتر به مرور خود را ترویج می شود، اما اگر شما برنامه را دانلود در واقع آن به Backdoor:Win32/Caphaw.A کردن. هرگز هر نوع نرم افزار رایگان دانلود از صفحات غیر قابل اعتماد یا نا آشنا. بهترین راه برای به دست آوردن نرم افزار و یا بروز رسانی نرم افزار از صفحه وب رسمی آن است.

Backdoor:Win32/Caphaw.A چکار می کند؟

Backdoor:Win32/Caphaw.A تهدید بسیار مخرب است. این سرقت اطلاعات خود و سایر نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. هنگامی که آن را ندارد، شما متوجه بد عمل کردن سیستم آشکار است. رایانه شما مسدود خواهد شد و سقوط، شما قادر به دسترسی به برنامه های خاص و فایل های آنها دریافت خراب نخواهد. به طور کلی، شما قادر به استفاده از کامپیوتر شما راه شما می خواهد.  دیگر شما دریغ Backdoor:Win32/Caphaw.A حذف بدتر آن را دریافت کنید. بنابراین شما از Backdoor:Win32/Caphaw.A بلافاصله خلاص باید.

چگونه به حذف Backdoor:Win32/Caphaw.A

به منظور خاتمه Backdoor:Win32/Caphaw.A شما باید به استفاده از ابزار حذف تروجان قدرتمند. این راه تنها قابل اعتماد برای مقابله با عفونت است. هنگامی که شما نصب نرم افزار امنیتی آن اسکن کامپیوتر شما. پس از شناسایی تمام عناصر مربوط به تروجان Backdoor:Win32/Caphaw.A کاملا از بین بردن آن خواهد شد. کامپیوتر شما به عملکرد طبیعی بازگشت و ضد مخرب ابزار آن امن و محافظت شده حفظ خواهد کرد.removal instructions en حذف Backdoor:Win32/Caphaw.A

پاسخ دهید