حذف Baidu PC Faster

Malware

Baidu PC Faster چیست؟

Baidu PC Faster برنامه بهینه سازی سیستم مشروع است که می توانید کامپیوتر خود را به بررسی کنید که آیا آن آلوده یا اسکن است. برنامه صفحه رسمی آن در pcfaster.com جایی که آن می تواند دریافت دارد. در صفحه Baidu PC Faster به عنوان “بهینه سازی پیشرفته و نرم افزار های امنیتی” شرح داده شده است. سازگار با تمام سیستم های ویندوز است. این برنامه می توانید فایل های آشغال بی فایده رجیستری و اشتباهات دیگر را حذف کنید.

آن نیز می تواند سرعت سیستم شما را بهبود بخشد. سه نوع از اسکن که شما می توانید از انتخاب وجود دارد. شما همچنین دریافت کنید دسترسی به فروشگاه App Baidu PC Faster که در آن شما می توانید دانلود نرم افزار, بازی, افزودنی, و غیره. اگر به هر دلیلی شما خوشحال با نرم افزار می توانید از Baidu PC Faster از سیستم خود حذف کنید.

Baidu PC Faster حذف Baidu PC Faster

دانلود ابزار حذفبرای حذف Remove Baidu PC Faster

Baidu PC Faster چگونه کار می کند؟

اگر چه Baidu PC Faster برنامه مشروع است که برخی از کاربران کامپیوتر ممکن است مفید، آن برخی ویژگی های منفی که ممکن است آن را در دسته برنامه های ناخواسته قرار داده است. اول از همه، این شرکت است که مسئول برنامه, بایدو, همچنین Hao123 hijacker مرورگر است که شناخته شده است. ثانیا، برنامه سیستم خود را همراه با دیگر نرم افزار رایگان است که هرگز نشانه خوبی است را وارد کنید. Baidu PC Faster در واقع قادر به اسکن رایانه شما و تشخیص فایل های آشغال و رجیستری غیر ضروری است. اگر برنامه قدیمی رجیستری را حذف می کند. اما این لزوما که کامپیوتر شما شروع به هر کدام سریعتر کار معنا نیست.

اگر شما هنوز دانلود Baidu PC Faster از وب سایت رسمی خود، ممکن است که آن را با نرم افزار اضافی آمد است. به خاطر که معمولا که نیست مشکل برای برنامه های ناخواسته جلوگیری از باشید. هنگامی که شما نصب نرم افزار توجه به EULA و بررسی چه برنامه های دیگر نیز نصب شده گرفتن است. انتخاب گزینه نصب پیشرفته برای این برنامه ها را بردارید.

چگونه به حذف Baidu PC Faster

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Baidu PC Faster شما که دستی از طریق کنترل پنل انجام دهید. این برنامه که حذف آن دشوار است. ما دستورالعمل حذف دستی Baidu PC Faster که شما را در زیر می توانید فقط در مورد آماده است. با این حال، اگر می خواهید تا مطمئن شوید که کامپیوتر شما در واقع تمیز و بهینه سازی نرم افزار همراه با برنامه های ناخواسته آمد شما یک ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها باید دانلود کنید. برنامه انجام اسکن سیستم و اطلاع شما است که آیا کامپیوتر شما پاک یا نه. اگر نه، شما می توانید اجرای ابزار حذف تروجان Baidu PC Faster و سایر نرم افزارهای ناخواسته را از کامپیوتر شما حذف خواهد کرد.

حذف Baidu PC Faster

از بین بردن Baidu PC Faster از ویندوز 8

 • کلید ویندوز و R به طور همزمان فشار دهید
 • در کنترل نوع و مطبوعات را وارد کنید
 • حذف یک برنامه تحت برنامه را انتخاب کنید
 • Baidu PC Faster را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Baidu PC Faster از ویندوز 7 و ویستا

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید
 • حذف Baidu PC Faster

خاتمه Baidu PC Faster از ویندوز ایکس پی

 • شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 • انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
 • Baidu PC Faster را انتخاب و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Remove Baidu PC Faster

پاسخ دهید