حذف Banners Dont Work

دسته‌بندی نشده

Banners Dont Work حذف

Banners Dont Work (می توانید همچنین شود یافت به عنوان BannersDontWork، Serve.BannersDontWork، Serve.BannersDontWork.com، و غیره) است هشدار مزاحم پاپ آپ که این واقعیت را نشان می دهد که کامپیوتر سخت متاثر شد. در بسیاری از موارد، این برنامه ناخواسته مرورگر موزیلا فایرفاکس تاثیر می گذارد اما آن را نیز ممکن است شروع نمایش آگهی خود را پس از باز کردن گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر و مرورگرهای دیگر. به زودی به عنوان حملات ویروس Banners Dont Work این سیستم هر بار که کاربر ری بوت او/مخصوص اوست آن فعال می شود کامپیوتر. این ممکن است به شما نشان تجاری با دکتر اونس است که ترویج قرص معجزه یا چیزهای دیگر تردید است که به دنبال هدایت مردم به سایت های مشکوک.

البته این برای افزایش تعداد بازدید کنندگان خود را، و پیج رنک یا فروش انجام شده است. اگر شما متوجه شده که Banners Dont Work تاثیر کامپیوتر شما, شما باید بلافاصله اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس قابل اعتماد. Banners Dont Work حذف ASAP.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Banners Dont Work

چگونه می توانید Banners Dont Work به نظر می رسد بر روی کامپیوتر من?

BannersDontWork درست مانند هر دیگر hijacker ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر پخش شده است. این بدان معنی است که در بسیاری از موارد مردم دانلود این برنامه در بسته نرم افزاری با برنامه های کاربردی دیگر. شما باید فقط به اشتباه نرم افزار را انتخاب کنید و شما می توانید با نصب این برنامه ناخواسته موافق. به منظور اجتناب از Banners Dont Work، Serve.BannersDontWork.com و سایر افزودنی های مشکوک، پسوند و یا پلاگین، شما تنها سفارشی یا نصب و راه اندازی پیشرفته نرم افزار رایگان باید انتخاب کنید. فراموش نکنید پس از انتخاب این روش نصب به نظارت هر مرحله نصب و انتخاب کردن از نرم افزار ناشناخته است که به برنامه شما برای نصب به دنبال اضافه شده است. اگر شما در حال حاضر به نصب این افزودنی های مضر فریب داده شده اند و در حال حاضر شما Banners Dont Work تغییر مسیر و مشکلات مشابه توجه هستند، شما باید تکیه بر نکات زیر و سخت این را از سیستم حذف. لطفا کاملا Banners Dont Work را از سیستم عامل ویندوز پاک کنید.

bannersdontwork حذف Banners Dont Work

چگونه برای حذف ویروس Banners Dont Work

بعد از تست سخت باعث می شود Banners Dont Work تبلیغات بازشو در حال دیدن سایت، ما متوجه آن است که یک برنامه کاملا آزار دهنده است که می تواند شما را به سایت های ناشناخته هدایت و دیگر ناراحتی برای قربانیان خود شود. با این حال، شما لازم نیست در آن کارشناس به منظور حذف آن از سیستم می باشد. برای انجام این کار به طور خودکار, شما فقط نیاز به اجرای یک اسکن کامل سیستم با SpyHunter. شما همچنین باید مرورگر خود را تنظیم مجدد و حذف برنامه ها ناآشنا از سیستم:

حذف نرم افزار، که مربوط به Websearch.webisawsome.info:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا، مانند پاداش منطقه Yontoo، Webcake و مشابه نگاه کنید.
 3. آنها را پاک کنید.
 4. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

Websearch.webisawsome.info حذف از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 2. دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 3. “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Banners Dont Work

پاسخ دهید