Basicseek virus حذف

Browser Hijacker

Basicseek virus چیست؟

Basicseek virus hijacker مرورگر است که از طریق دیگر بارگیری تبلیغ می شود و هنگامی که شما برخی از برنامه های رایگان از اینترنت دانلود می کنید رایانه شما است. این تغییر تنظیمات مرورگر خود را و تاییدیه های ثابت به وب سایت های ناشناخته است که ممکن است باعث عفونت های جدی تر می شود. برنامه تغییر موتور جستجوی خود را به basicseek.com که متاسفانه جستجو به دقیق ترین نتایج و شامل بسیاری از وب سایت های تحت حمایت به جای آن فراهم نیست. به این ترتیب سازندگان این hijacker افزایش ترافیک به وب سایت های خاص. آنها همچنین سعی کنید مزایای مالی با نمایش تبلیغات مختلف در آن وجود دارد.

Basicseek virus جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را. این آهنگ چه وب سایت شما در حال دیدن و بعد با استفاده از این داده ها برای اهداف بازاریابی. در نتیجه، در آینده شما حتی بیشتر تبلیغات نمایش داده شده در کامپیوتر خود دریافت کنید. برحذر باشید که وقتی روی لینک خاص، شما می توانید به وب سایت که در آن شما می توانید سیستم خود را با برنامه های مخرب آلوده به خطر بیافتد جایگزین. بنابراین حتی اگر Basicseek virus رایانه آسیب نمی کند به طور مستقیم، می تواند منجر به مشکلات جدی تر.

حذف Basicseek virus

امن Basicseek virus را بر روی کامپیوتر شما نیست. شما اول از همه باید سعی کنید از آن رسیدن به سیستم شما جلوگیری کنیم. همانگونه که قبلا ذکر این برنامه عمدتا کامپیوتر را از طریق دیگر بارگیری می شود. هنگامی که شما از هر چیزی از اینترنت نصب شود. برای دانلود هر برنامه های اضافی که شما آگاه موافق نیستم. اگر شما در حال حاضر آن را بر روی کامپیوتر خود را، Basicseek virus از رایانه اسرع حذف. شما باید برای تعمیر تنظیمات مرورگر خود را که تغییر کرده و از بین بردن هر گونه entires از این برنامه. اول از همه، رفتن به شروع -> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در برنامه های منطقه است. به دنبال هر گونه قطعات مربوط به Basicseek virus در لیست برنامه ها و آنها را حذف کنید. بسته به چه مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

برای اینترنت اکسپلورر:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.’
  • ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به Basicseek virus از لیست حذف کنید.
  • انتخاب ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  • “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

برای موزیلا فایرفاکس:

  • موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” “افزودنی”.
  • انتخاب پسوند”Basicseek virus و”حذف برنامه”را کلیک کنید.
  • “ابزار” ‘گزینه’ بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

برای گوگل کروم:

  • کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  • ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  • ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

شما نیز به اسکن رایانه شما با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter توصیه می شود. فراموش نکنید که این به روز رسانی به آخرین نسخه آن را تضمین که همه تهدیدها می خواهد رفت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Basicseek virus

پاسخ دهید