حذف BatBrowse

Browser Hijacker

چگونه به حذف BatBrowse و متوقف کردن تبلیغات و معاملات توسط BatBrowse (راهنمای حذف)

BatBrowse برنامه پشتیبانی است که با استفاده از مرورگر وب فایرفاکس برای نمایش تبلیغات و کوپن است. هنوز یکی دیگر از محصولات از نویسنده Yantoo سخت است، قبلا ما در مورد BrowseFox که در واقع همان چیزی که به عنوان یکی از این نوشت. این نرم افزار تزریق آگهی، تبلیغات متنی ساده معمولا بالای نتایج جستجوی گوگل و تلاش برای تغییر جهت کاربران به سایت های که تولید درآمد از ترافیک آنها را دریافت و یا فروش آنها را پرداخت.

به همین دلیل اکثر ضد ویروس اسکنر آن را به عنوان سخت و یا نرم افزارهای ناخواسته بالقوه تشخیص دهد. با این حال, Avira به عنوان مثال، آن را به عنوان TR/Downloader.Gen2 تشخیص. TrendMicro ماژول های خاص این نرم افزار به عنوان عمومی تروجان تشخیص. همانطور که می بینید، طبقه بندی است همان، اما یکی از چیزهایی است برای اطمینان: BatBrowse بدافزار است.

BatBrowse ads حذف BatBrowseدانلود ابزار حذفبرای حذف BatBrowse

BatBrowse چیست؟

شبیه به Glindorus و Whilokii BatBrowse سخت شناسایی شده به عنوان توله سگ (که بالقوه ناخواسته برنامه) توسط بسیاری از برنامه های antimalware است. سازگار با اکثر محبوب مرورگرهای اینترنتی، از جمله اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم است. دریافت یک بار که کوپن و تبلیغات در مرورگر وب خود نمایش آن می تواند نصب شده است، آن افزودنی و افزونه ها به مرورگر وب نصب شده شما اضافه خواهد شد. پس از آلوده شدن توسط BatBrowse، شما یک جعبه با تعداد در گوشه بالا سمت راست مرورگر وب خود را که در حال مشاهده آنلاین وب سایت های خرید مانند وال مارت، آمازون، ebay را ببینید. جعبه، زمانی که کلیک کردید، BatBrowse جعبه معاملات با کوپن و مقایسه موارد افت خواهد کرد. آن نیز دکمه دیدن مشابه در تصاویر محصول است که معمولا دارای رتبهٔ یک جعبه شامل معاملات محصولات مشابه از وب سایت های تحت حمایت به ارمغان می آورد نشان می دهد. BatBrowse حتی نمایش آگهی در نتایج جستجو در گوگل یا یاهو.

BatBrowse pop ups حذف BatBrowse

چرا شما نیاز به حذف BatBrowse؟

البته از آن نمی تواند سرقت کلمات عبور شما را یا آنچه تایپ می کنید اما وضوح جاسوس بر روی شما و سعی کنید به جمع آوری همه اطلاعات که هنگامی که آگهی تحویل می تواند مفید باشد.  آن از کجا آمده است؟ اغلب همراه با سایر برنامه های کاربردی مانند کدک، دانلودکنندگان نرم افزار و یا نوار ابزار نصب شده است. حتی محبوب ترین سایت دانلود به شما برای نصب این نرم افزار چرا که آنها معمولا نه آنچه که هستند ارائه را ارائه می دهند. چنین برنامه های کاربردی در پرواز از شخص ثالث پرداخت نصب شبکه های لود شده. و اگر آنها اجازه می دهد چنین برنامه های توزیع از آنها ارائه می دهد آن را کنترل نیست سپس آن نیز حتی از معتبر ترین سایت های شما ممکن است. تنها چیزی که شما می توانید و باید گزارش برنامه مضر یا بالقوه ناخواسته و امیدوارم این شرکت است که آنها را تحت فشار بود را از شبکه تبلیغات ممنوع است.

در اکثر موارد BatBrowse می تواند حذف از رایانه همان راه که شما می خواهم هر برنامه را پاک کنید. مشکل این است که با این حال، که آن را ممکن است ترک مرورگر فایرفاکس بر روی سیستم شما است. شما ممکن است نیاز به آنها را به صورت دستی حذف کنید. یکی دیگر چیز, این نرم افزار اغلب همراه با دیگر سخت می آید. این امر بهترین برای اسکن کامپیوتر خود را با نرم افزار ضد تروجان. برای حذف این نرم افزارهای مخرب و انگل های مرتبط از رایانه شما حذف راهنمای زیر دنبال کنید. آنلاین ایمن می شود!دانلود ابزار حذفبرای حذف BatBrowse

پاسخ دهید