Beamrise Search حذف

Browser Hijacker

Beamrise Search چیست؟

Beamrise Search hijacker های یک مرورگر بیشتر که وارد رایانه های همراه با برنامه های دیگر و می تواند به اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر نصب شده است. این برنامه ادعا می کند به مرور و چت توابع، اما در واقع این برنامه های ناخواسته است. پس از نصب، این تغییر صفحه اصلی, موتور جستجوی پیش فرض و نوار ابزار Beamrise را به رایانه خود بیافزایید. هدف اگر این برنامه این است که تبلیغات بسیاری از وب سایت های تحت حمایت و جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را.

Beamrise Search Beamrise Search حذف

Beamrise Search به سیستم خود را با برخی از برنامه های دیگر که شما می توانید از اینترنت دانلود اضافه شده است. معمولا کاربران از برنامه های اضافی اگر چه ممکن است به آن متوجه رسیدن به سیستم های خود آگاه باشند. معمولا برنامه های اضافی ذکر شده در یکی از مراحل نصب و راه اندازی که در آن شما قادر به عدم انتخاب برنامه های ناخواسته است. هرگز نصب ناشناخته و یا برنامه های مشکوک توصیه می شود.

چگونه Beamrise Search کار می کند?

اگر شما متوجه شده است که موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی شما ناگهان به search.beamrise.com تغییر کرده و شما دائما در حال تجربه تغییر مسیر به سایت ناشناخته، سیستم خود را ربوده شده است. به محض این که شما آن را تشخیص دهد که برنامه می تواند به مسائل جدی امنیتی کمک بسیار حذف Beamrise Search از رایانه توصیه می شود. حتی می تواند سرقت کلمات عبور شما را و به عنوان این برنامه قادر به ضبط فعالیت های خود را مرور آن به شخص ثالث منتقل می کند.

برای حذف Beamrise Search رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری یا بازنشانی تنظیمات مرورگر پشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با ”Spyhunter” اسکن. شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر شما نمی بینم Beamrise Search ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، فقط تبلیغات ظاهر می شود بر روی کامپیوتر شما متوقف می شود. شما برای انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان داشته باشد. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

Beamrise Search حذف

اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت جستجو دهندگان در IE7 کلیک کنید تغییر پیش فرض جستجو را انتخاب کنید. Beamrise Search را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

  1. را وارد کنید “ مورد: پیکربندی ” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند. «Keyword.url» در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  2. «Browser.search.defaultengine» در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  3. «Browser.search.selectedengine» در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  4. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

در Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید. تنظیمات را انتخاب کنید .
 2. اصول انتخاب –> موتورهای جستجو مدیریت. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 3. بازگشت به تنظیمات . در راه اندازی باز صفحه خالی (شما می توانید حذف صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Beamrise Search

پاسخ دهید