حذف BeesQ.net

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف BeesQ.net

BeesQ.net بیش از همه مهم مرورگرهای وب موزیلا Firefox Internet Explorer Google Chrome و سافاری از جمله طول می کشد. تنظیمات خود را بدون اجازه شما را اصلاح می کند. هدف اصلی hijacker مرورگر وب سایت که متعلق به حامیان خود است. BeesQ.net همراه با بسته های نرم افزاری نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است.

به احتمال زیاد آن را به عنوان بخشی از ناخواسته و یا نرم افزار تبلیغات پشتیبانی می آید. اگر شما توجه به مراحل نصب نرم افزار آزاد را پرداخت نکرد، شما حتی نصب آن متوجه نیست ممکن است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر BeesQ.net شما نیز برای خاتمه برنامه های مرتبط با آن داشته باشد.

beesq.net  حذف BeesQ.net

دانلود ابزار حذفبرای حذف BeesQ.net

BeesQ.net چگونه کار می کند؟

پس از hijacker طول می کشد، آن صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به BeesQ.net می رود. وب سایت خود را نه بیش از حد قابل اعتماد، با توجه به آگهی مشکوک درست در زیر کادر جستجو است که نگاه کنید. اگر شما سعی می کنید با استفاده از اصطلاح ارائه دهنده شما به سادگی به گوگل هدایت می شوید. هیچ نقطه ای در داشتن این نرم افزار زمانی که شما فقط می توانید استفاده کنید گوگل بدون هیچ شخص ثالثی که شامل وجود دارد.

BeesQ.net همچنین مسئول افزایش مقدار زیادی از تبلیغات مختلف ظاهر می شود هر جا که آنلاین است. آن می توانید کوکی های خود را پیگیری و جمع آوری غیر-اطلاعات شناسایی شخصی مربوط به اینترنت خود را در حال دیدن سایت عادات و استفاده از آن برای سفارشی تبلیغات ارائه شده است. شما ممکن است آگهی است که به نظر می رسد مفید را مشاهده کنید، با این حال، هیچ راهی برای بدانید اگر روی آنها هنوز عواقب ناخواسته مانند عفونت مخرب و یا افشای اطلاعات خصوصی منجر خواهد شد وجود دارد. ما مصرانه از شما را به ماندن تمام اطلاعات تجاری ارائه شده توسط hijacker مهم نیست که چقدر خوب نگاه ارائه می دهد. برای از بین بردن تبلیغات کاملا، شما باید BeesQ.net را حذف کنید.

چگونه به حذف BeesQ.net

Hijacker مرورگر بخشی از نرم افزار ناخواسته آن بالا ذکر شده است. اگر می خواهید به BeesQ.net به خاتمه دستی شما که برنامه را حذف کنید و سپس بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را داشته باشد. در مورد چگونگی انجام این کار مطمئن نیستید، شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر این مقاله استفاده کنید. متناوبا، شما می توانید اجرای ابزار حذف تروجان و پاک کردن BeesQ.net به طور خودکار. نصب برنامه ضد تروجان و استفاده از آن را به سیستم خود را اسکن، شناسایی تمام قطعات از عفونت و BeesQ.net به طور کامل از بین بردن.

BeesQ.net به صورت دستی حذف کنید

BeesQ.net را پاک کنید:

ویندوز 8

• برنده + C جستجو → → → صفحه کنترل حذف برنامه
• برنامه مرتبط را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

• شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
• نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

• شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
• برنامه های ناخواسته را کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

BeesQ.net حذف از مرورگر:

موزیلا Firefox

• Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox

Google Chrome

• Alt + F تنظیمات → → → پیشرفته نمایش تنظیمات بازنشانی تنظیمات → تنظیم مجدد

Internet Explorer

• کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → پیشرفته بازیابی → → حذف تنظیمات شخصی تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف BeesQ.net

پاسخ دهید