BenchUpdater حذف

دسته‌بندی نشده

آیا می دانید چه BenchUpdater

BenchUpdater برنامه ناخواسته چون معمولا آن را می رسد گاهی اوقات به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، طبقه بندی شده همراه با برنامه های کاربردی سخت است. آن یاور سخت توسط متخصصان امنیت کامپیوتر محسوب می شود و کلی قطعه ای از مشاوره به BenchUpdater را از سیستم حذف است. به طور طبیعی, همین امر در برنامه های کاربردی دیگر مربوط به آن نیز هست. مشکل این است که اگر چه برنامه های تبلیغی تهدیدات امنیتی کامپیوتر مستقیم نیست، آنها توسط اشخاص ثالث بدخواه برای توزیع نرم افزارهای مخرب استفاده می شود می تواند و شما قطعا نمی تواند که نادیده بگیرد.

چرا شما نیاز به حذف BenchUpdater؟

از BenchUpdater یاور سخت آن معمولا به روز رسانی برنامه های کاربردی سخت آن است همراه با. شناخته شده است که BenchUpdater معمولا با پس انداز عظیم عقرب محافظ برخورد قطره چکان و برنامه های کاربردی دیگر از همان گروه می رسد. همه این برنامه ها سخت است که در مرورگر شما و کامپیوتر شما را با اجازه شما نصب شده است. اگر شما نیست به خاطر نصب هر یک از این برنامه، این بدان معنی است که آنها نیز وارد شده همراه با نرم افزار رایگان است که شما را از میزبانی وب سایت های شخص ثالث و فایل دانلود کرده باشید.

این را نشان می دهد که کاربران مسئول تعدادی از مسائل امنیت هستند اگر چه با بدافزارها آلوده شدن قطعا هدف اصلی شما نیست زمانی که شما برای مرور اینترنت. با این وجود, شما به خصوص اگر آنها را از وب سایت رسمی دریافت می هنگام نصب برنامه های جدید بر روی کامپیوتر شما ورزش احتیاط باید. آسان برای نصب تعدادی از برنامه های ناخواسته اگر شما از طریق مراحل نصب به صورت خودکار بدون چک کردن هر گونه ویژگی های اضافی است.

آیا می دانید چگونه کار BenchUpdater؟

اگر این اتفاق می افتد که شما BenchUpdater و سایر برنامه های کاربردی مربوط به نصب شده بر روی کامپیوتر شما، یک افزودنی اضافه شده به مرورگر شما (گوگل کروم, فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر) و سپس هر بار که شما دسترسی به وب سایت خرید آنلاین ارائه خواهد شد با کوپن و تخفیف ارائه می دهد در اشکال مختلف از تبلیغات آنلاین (عمدتا بازشو). پنجره های بازشو می تواند کاهش سرعت اینترنت شما سرعت و آنها نیز می تواند با خراب محتوای تعبیه شده است.

است که BenchUpdater گسل. چیزی که سخت برنامه تبلیغات نیست تولید محتوای خود را انجام شده است. آنها در شبکه تبلیغات شخص ثالث که تکیه می کنند و بنابراین آنها در معرض خطر برای بهره برداری مخرب هستند. شما باید در یک پنجره پرشی خراب کلیک کنید، شما به یک وب سایت که مربوط به توزيع نرم افزارهای مخرب هدایت شود می تواند. عفونت مخرب ممکن است نتیجه قطعی داشتن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بر روی کامپیوتر شما، اما یکی از ریسک هایی که شما نباید نادیده بگیرید.

BenchUpdater را از کامپیوتر شما حذف شما نیاز به حذف هر برنامه ای که آن می تواند مربوط به. اگر شما مطمئن نیستید که برنامه ها باید مجاز نیست به باقی می ماند بر روی کامپیوتر شما، اسکن سیستم شما با SpyHunter رایگان اسکنر و سپس سرمایه گذاری در ابزار antimalware مجاز است که به شما کمک کند حفظ سیستم شما در برابر تهدیدات بالقوه دیگر.

حذف دستی BenchUpdater

ویندوز 8

  1. اسلاید ماوس خود را در سراسر دسکتاپ به گوشه سمت راست پایین .
  2. تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنلبروید.
  3. حذف یک برنامه را باز کنید و حذف برنامه های نامطلوب،.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
  2. به حذف یک برنامه و برنامه های ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنلبروید.
  2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه های تبلیغاتی مزاحم.

در صورت هر گونه سوال در مورد BenchUpdater و یا چگونه به حذف آن دارید من یک نظر زیر ترک.

BenchUpdater برنامه ای که کمک می کند تا برنامه های تبلیغی به روز رسانی خود را است. توصیه می شود برای حذف BenchUpdater از این سیستم به دلیل آن می تواند مربوط به خطرات امنیتی بالقوه و امنیت سیستم شما باید بیشترین اولویت خود را.دانلود ابزار حذفبرای حذف BenchUpdater

پاسخ دهید