حذف Best-found.com

Browser Hijacker

Best-found.com چیست؟

Best-found.com hijacker مرورگر است که می تواند به شما اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم در حالی که شما در حال دانلود برنامه های کاربردی رایگان از اینترنت نصب شده است. آن می تواند آمده همراه با پخش موسیقی رایگان، دانلود مدیران سازندگان پی دی اف و دیگر نرم افزار شناخته شده. پس از آن سیستم شما می رسد، آن صفحه اصلی و پیش فرض جستجو دهنده به Best-found.com تغییر خواهد کرد.

در نگاه اول وب سایت از هر صفحه جستجو متفاوت است. به عنوان آن به طور جداگانه اگر آنها می خواهند برای تغییر تنظیمات مرورگر خود درخواست کاربران نیست با این حال، تغییر خود را عادلانه نیست. چه تر است, Best-found.com ویروس تا تبلیغات برخی از وب سایت های تجاری شامل آنها را در نتایج جستجوی خود را دنبال. چنین فعالیت های اختلال فعالیت خود را مرور و باعث می شود شما بازدید از وب سایت های ناخواسته. به منظور داشتن جلسات مرور امن, Best-found.com را حذف کنید.

چه کند Best-found.com وارد کامپیوتر من?

شما باید بدانید که شما می توانید متوقف نفوذ این برنامه ها. همانطور که قبلا ذکر شد Best-found.com ویروس همراه با نرم افزار های مختلف می آید. نگران نباشید، شما مجبور به توقف برنامه های رایگان. شما فقط مجبور به پرداخت توجه بیشتر به مراحل نصب خود را. همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید و هر مرحله نصب را دنبال کنید. در صورت مشاهده تایید پیش انتخاب جعبه کنار ارائه می دهد برخی از تغییرات را در مرورگر خود و یا نصب برنامه های اضافی است که همیشه آنها را بردارید. اگر از حال حاضر hijacker در کامپیوتر آن را حذف کنید. Best-found.com را یکبار و برای همه حذف کنید.

best حذف Best found.com

چگونه برای حذف Best-found.com

به عمل حذف Best-found.com از سیستم خود را به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها لیست و حذف آن را از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Best-found.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Best-found.com را از لیست حذف کنید

چگونه برای حذف ویروس Best-found.com از فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Best-found.com از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Best-found.com

پاسخ دهید