Better-Search.net حذف

دسته‌بندی نشده

Better-Search.net ویروس برنامه ناخواسته (توله سگ)، که هر یک از مرورگر وب خود می تواند حمله است. متفاوت از جنایتکاران و مجرمین یا ransomwares آن به سختی رایانه آسیب برساند. با این حال، آن به راحتی مشکلات مختلف هنگام مرور در اینترنت آغاز می تواند. شما می توانید می گویند اگر شما متوجه شده Better-Search.net تغییر مسیر تجاری اطلاعیه های پاپ آپ و مرورگر slowdowns که این برنامه در حال حاضر کامپیوتر شما نفوذ کرده است. علاوه بر این، شما همچنین ممکن است توجه کنید که این سایت جستجو شروع به مسدود کردن دیگر موتورهای جستجو مانند گوگل, بینگ و یا یاهو. Better-Search.net hijacks صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو برای افزایش ترافیک وب سایت های مرتبط و بدست آوردن پول بیشتر برای سازندگان آن. همین دلیل است که توصیه می کنیم نه با تکیه بر چنین سایتها جستجو.

چگونه ویروس Better-Search.net می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

Better-Search.net معمولا در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه گسترش. اگر شما تصمیم به تمرکز بر اجتناب از بارگیری در چنین ناخواسته, شما باید شروع به توجه بیشتر به نصب نرم افزار رایگان است. توصیه به خصوص روش نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب می کنیم و unchecking همه کادر که موافقت با تغییر صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو به این و یا سایت های دیگر. به محض این که Better-Search.net ویروس وارد سیستم آن را تحت تاثیر تمام مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس. با این حال، شما به راحتی حذف آن از سیستم با کمک این راهنما می توانید:

چگونه برای حذف ویروس Better-Search.net

اگر شما در بر داشت Better-Search.net به جای موتور جستجو صفحه اصلی یا پیش فرض، زیرا نشان می دهد که این ویروس رایانه شما نفوذ کرده است شما که نادیده نباید. برای حذف آن از وجود دارد، این راهنما را دنبال کنید:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/عزل برنامه، دنبال سرویس updater بهتر جستجو و حذف آنها را.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

هنگامی که شما که پایان، مرورگر شما تنظیم مجدد: اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ جستجو بهتر و امکانات ناشناخته دیگر پیدا و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

در نهایت، شما باید اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد و حذف ورودی های مخرب از آن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunterدانلود ابزار حذفبرای حذف Better-Search.net

پاسخ دهید