حذف BetterDeals

دسته‌بندی نشده

BetterDeals چیست؟

اگر شما متوجه هر گونه تبلیغات توسط BetterDeals بر روی کامپیوتر شما، که با وجود آنچه که آنها ادعا می کند، آنها شما برای صرفه جویی در پول خود را کمک کند باشید. حتی اگر این برنامه را از وب سایت رسمی خود دانلود می کنید معمولا کاربران کامپیوتر با نرم افزار های دیگر بدون دانستن حتی نصب آن. BetterDeals می آید همراه با رایگان موسیقی و کلیپ بازیکن اف سازندگان دیگر نهاد. دانلود ابزار حذفبرای حذف BetterDeals

یک بار داخل، برنامه به تبلیغ یک دسته از وب سایت های تحت حمایت و افزایش ترافیک خود را امتحان کنید. در واقع، آن شروع نمایش پرهای زمانی که کاربران بازدید وب سایت های خرید و ارائه تخفیف های مختلف به فروشگاه ارزان تر. متاسفانه، این هدف اصلی BetterDeals است و این در واقع یک برنامه بسیار سرزده است. شما قادر به متوقف کردن این تبلیغات و ظاهر آنها به عنوان طولانی شدن حفظ خواهد شد BetterDeals در کامپیوتر شما است.

درست مثل بسیاری از برنامه های دیگر است که برای کمک به مردم مقایسه قیمت ها و صرفه جویی اختصاص داده شده پول Better Deals در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه ترویج است. به طور معمول، آن را به عنوان علاوه بر رایگان است که باید بر روی هر سیستم کامپیوتر نگه داشته ارائه شده است. ما واقعا که چون شک Better Deals می تواند مردم بازدید از وب سایت های ناشناخته، جلسه مرور خود را قطع و یا به سادگی کم کردن سرعت مرورگر را. اگر شما در متن آگهی ها و اطلاعیه های پاپ آپ و هشدار دیگر از Better Deals، به این معنی است که این برنامه را داخل کامپیوتر شما.

اگر شما روی این تبلیغات کلیک کنید، شما به پایان خواهد رسید تا پیشنهادات برخی از صفحات ناشناخته و هیچ کس می تواند مطمئن باشد که این وب سایت خراب است. علاوه بر این، این نوع از برنامه ها می توانید ضبط اطلاعات و استفاده از آن برای مقاصد بازاریابی دیگر، به عنوان مثال، چه وب سایت شما بازدید هستند از اغلب و چه کلمات کلیدی با استفاده شما از اغلب جستجو. گرچه می گویند BetterDeals است که این داده ها فقط استفاده می شود به منظور بهبود خدمات خود را، آن واقع آگهی های بیشتری را بر روی کامپیوتر شما نمایش داده می شود در آینده می تواند باعث.

چگونه برای حذف BetterDeals

دانلود ابزار حذفبرای حذف BetterDealsBetter Deals از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها از بین بردن:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال Better Deals و دیگر نوشته های ناشناخته و انتخاب “حذف/تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

علاوه بر این، حذف Better Deals و دیگر موارد افزودنی ناشناخته از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
 2. در اینجا به دنبال Better Deals و شبیه نوشته های و کلیک کنید ‘پاک’.
 3. پس از آن، تغییر صفحه شروع اگر آن را توسط این برنامه تغییر داده بود.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
 2. پیدا کردن Better Deals و مشابه نوشته و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
 3. هنگامی که شما انجام این کار, فراموش نکنید که به تغییر صفحه آغاز.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. در اینجا به دنبال Better Deals و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 3. پس از آن، تنظیمات صفحه شروع خود را تغییر دهید.

پاسخ دهید