BetterEnhance حذف

دسته‌بندی نشده

BetterEnhance چیست؟

SuperWeb LLC با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دیگری است که به ترویج وب سایت های تجاری و کمک به آنها به پول از لینک های وابسته بود. اگر با دریافت پیام های نمایش معاملات BetterEnhance در حالی که گشت و گذار آنلاین کامپیوتر شما توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده بود. اگر چه آن را می توان از وب سایت رسمی آن دریافت, معمولا این برنامه با نرم افزار رایگان می آید و شاخه را از اینترنت بارگیری. این باعث می شود BetterEnhance برنامه ناخواسته است که برای نگه داشتن بر روی کامپیوتر شما توصیه می شود. دانلود ابزار حذفبرای حذف BetterEnhanceیک بار داخل, برنامه تبلیغات که شامل تخفیف و یا کد کوپن های مختلف نمایش می دهد. در نگاه اول آنها مفید است، به ویژه به دلیل شما ممکن است BetterEnhance تولید شخصی ارائه می دهد. اگر شما به تازگی مورد مقصد برای تعطیلات خود را جستجو، به عنوان مثال، شما ممکن است دریافت تخفیف برای کرایه ماشین یا هتل در این محل خاص و غيره. اگر شما تعجب می کنم چگونه این اتفاق می افتد، آن را کاملا ساده است. BetterEnhance فعالیت های آنلاین و ثبت اطلاعات مربوط به سابقه مرور خود را، نمایش داده شد جستجو، و غیره می نماید. بعد آن آن ایجاد تبلیغات بسیار جذاب استفاده می کند.

remove betterenhance BetterEnhance حذف مراقب باشید که این ویژگی امن برای کامپیوتر شما و به خصوص اطلاعات شخصی شما نیست. BetterEnhance می توانید ارسال این اطلاعات به اشخاص ثالث و شما را به سایر پروژه های مرتبط با بازاریابی شامل. اگر آن را می شود دسترسی به برخی از اطلاعات حساس مانند اطلاعات ورود به سیستم حساب بانکی خود را علاوه بر این، شما به راحتی پاره می شود می تواند. به هر گونه معاملات BetterEnhance را کلیک کنید اگر شما آنها را پیدا کنید در حالی که در حال دیدن سایت اینترنت توصیه نمی شود.

دقت بیشتری با آنچه شما در حال دانلود به منظور اجتناب از چنین برنامه های کاربردی در آینده باشد. را مطمئن شما اجازه نمی دهد هر برنامه برای اضافه کردن ابزار اضافی است که برای شما ناشناخته است. همیشه خواندن شرایط و موافقت نامه های قبل از نصب برنامه های کاربردی جدید و مراحل نصب خود را به تضمین که هیچ تنظیمات اختیاری در برخواهد داشت خطر ابتلا به رایانه شما حفاظت و امنیت اطلاعات شخصی شما را دنبال کنید. به محض این که شما ارائه می دهد اولین تشخیص معاملات BetterEnhance را حذف کنید.

چگونه برای حذف BetterEnhance

اگر تبلیغات BetterEnhance در طول مرور خود را ظاهر می شود نگه دارید، قانون حاضر و این برنامه های ناخواسته را از سیستم حذف می کند. که شما می توانید این مراحل را دنبال:

حذف نرم افزار، که مربوط به ویروس BetterEnhance:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند BetterEnhance، TowerTilt Norpala، پرسه زدن بی هدفی، به دنبال و غیره 3. “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.دانلود ابزار حذفبرای حذف BetterEnhance

تنظیم مجدد مرورگر شما (گوگل Chrome، موزیلا Firefox و Internet explorer):

Internet explorer:
1. باز Internet explorer، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو–> ‘Internet explorer تنظیمات بازنشانی’ “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا Firefox:
1. باز کردن موزیلا Firefox، به “کمک” بخش -> ‘اطلاعات عیب یابی’.
2. اینجا را انتخاب کنید “ریست Firefox” چند بار و ‘پایان’.
3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل Chrome:
1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر گوگل Chrome، تنظیمات را انتخاب کنید–> تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
2. در اینجا به دنبال دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر است.
3 “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” کلیک کنید.

پاسخ دهید