Bettersurf حذف

دسته‌بندی نشده

Bettersurf چیست؟

Bettersurf برنامه ناخواسته است که خود را در فرم از پنجره های بازشو آشکار است. این پسوند در مرورگر را نشان می دهد معاملات کوپن و تخفیف های مختلف است که قرار است به شما صرفه جویی در پول در خرید خود را آنلاین کمک کند. Bettersurf به طور مستقیم مربوط به Superfish Windows Shopper نرم افزار است. هنگامی که شما این فرمت بر روی کامپیوتر شما نصب شده, هر زمان که شما بازدید فروشگاه اینترنتی عمده معاملات قابل نمایش خواهد شد. اگر چه برنامه کاربردی تهدیدی خطرناک رایانه نیست، کاربران بسیار Bettersurf را از سیستم خود را به دلیل خطرات امنیتی ممکن است حذف شود.

چه کند Bettersurf وارد سیستم Windows من?

هنگامی که برخی از کاربران Bettersurf آگهی نمایش داده می شود در حالی که آنها برای مرور اینترنت، آنها فکر می کنم که نشانه عفونت مخرب است. با این وجود، ما در حال حاضر تاسیس است که این پسوند در مرورگر کامپیوتر ویروس نیست. چون این برنامه به طور کلی همراه با برنامه های کاربردی نرم افزار دریافت شده است در واقع، بسیاری از کاربران وقت Bettersurf همراه با Superfish Windows Shopper خود نصب کنید. بنابراین، اگر دانلود بازی shareware دستگاه پخش ویدئو، و یا هر برنامه رایگان دیگر مطمئن شوید که مراحل نصب را به دقت خوانده شده شما. اگر چه به نظر می رسد ممکن است که Bettersurf بر روی کامپیوتر شما نصب می شود انتقال، اما همیشه اجازه می دهد تا فرمت به کاربران خود نصب. اگر شما در حال حاضر آن را بر روی سیستم عامل ویندوز را حذف کنید Bettersurf.

bettersurf1 Bettersurf حذف

چه رفتار Bettersurf

این فرمت به راحتی سازگار با مرورگر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر است. هرگاه چنین وب سایت های خرید آنلاین eBay یا آمازون را بازدید می کنید، لحظه شما شناور ماوس خود را بیش از خرید شما می خواهید برای خرید خواهد شد Bettersurf نمایش تعدادی از معاملات شما. پنجره جدید داشته باشد یک خط پایین است که می گوید “Bettersurf مجهز به Superfish”. این پیام ها نیز شامل پیوندهایی به کالاهای مشابه است که شما ممکن است بخواهید برای کشف، اما اگر شما این پیشنهادات را نادیده گرفت زیرا شخص ثالث مخرب را به راحتی می تواند بهترین امر استفاده از Bettersurf برای ترویج لینک به وب سایت خراب شده. و در صورتی که مورد, شما به عفونت مخرب در معرض می تواند.

چگونه برای حذف Bettersurf

از آنجا که با Superfish Windows Shopper، به منظور حذف آن نصب شده است Bettersurf شما نیاز به حذف Superfish Windows Shopper اولین. سپس، بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را دستی. برای دستیابی به آن, دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

حذف دستی Bettersurf

چگونه برای حذف Bettersurf از ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
 2. هنگامی که حلقه نوار ظاهر می شود، روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل.
 3. حذف یک برنامه را باز و حذف پنجره مغازه.

چگونه برای حذف Bettersurf از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل.
 2. حذف یک برنامه کلیک کنید و حذف پنجره مغازه.

چگونه برای حذف Bettersurf از ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی “آغاز” و دکمه کنترل پنل.
 2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و پنجره مغازه را حذف کنید.

نحوه پاک کردن Bettersurf از مرورگر

چگونه برای حذف Bettersurf از اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + X را فشار دهید و با کلیک روی مدیریت افزونه های جانبی.
 2. حذف WindowsShopper از نوار ابزارها و پسوندها.

چگونه برای حذف Bettersurf از موزیلا فایرفاکس

 1. فشار دهید Ctrl + Shift + A برای افزودنی های زبانه مدیر برای باز کردن.
 2. حذف WindowsShopper از پسوند.

چگونه برای از بین بردن Bettersurf از گوگل کروم

 1. Alt + F را فشار دهید و با کلیک روی ابزار.
 2. انتخاب پسوند و WindowsShopper را از لیست حذف کنید.

چرا که شما باید مطمئن شوید که کامپیوتر شما عفونت با برنامه های ناخواسته است در نهایت، شما باید یک اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter اجرا.دانلود ابزار حذفبرای حذف Bettersurf

پاسخ دهید