حذف Between Lines

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Between Lines

Between Lines یک افزونه مرورگر است که به هیچ وجه قابل اعتماد است. نرم افزار سخت است و به عنوان چنین Between Lines جمع آوری اطلاعات در چه شما برای جستجو و وب سایت های بازدید. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از بهره برداری به طور بالقوه مخرب و حفاظت از کامپیوتر شما از تهدیدات مختلف، شما نیاز به حذف Between Lines بدون ado بیشتر هیچ.

پیمایش به پایین این توضیحات برای دستورالعمل حذف دستی Between Lines و اگر شما هر گونه سوال در مورد چگونگی محافظت از سیستم شما از مزاحمان مشابه شما همیشه با ما نظر بگذارید می توانید.

Between Lines  حذف Between Lines

دانلود ابزار حذفبرای حذف Between Lines

هنگامی که آن را به سخت از خانواده SuperWeb می آید، بیش از اندازه کافی در مورد آن می دانیم. هنگامی که نگاه betweenlinesnow.com به اندازه کافی برای ما بگویید که Between Lines است تنها یکی از بسیاری از برنامه های که به عنوان مثال، به منظور تولید سود مالی هزینه unsuspecting کاربران کامپیوتر ایجاد شده. اگر چه Between Lines عفونت کامپیوتر مستقیم نیست، آن را می سازد استفاده از روش توزيع مشکوک به رایانه هدف وارد و بنابراین بدیهی است که برنامه نمی تواند قابل اعتماد است. بنابراین شما مجبور به حذف Between Lines در اسرع وقت به عنوان نقض این برنامه پس از حریم خصوصی شما.

درست مثل درخت کاج، هوا جهان, Traxxen, متحد وب و بسیاری از دیگر برنامه های مشابه، شما Between Lines از وب سایت رسمی دانلود نمی باشد. هنگامی که شما دانلود برنامه های از فایل سایت های میزبانی در عوض، این نرم افزار همراه با نصب شخص ثالث می رسد. به عنوان مثال، Between Lines شناخته شده است به همراه با دانلودکنندگان از Malavida.com، بنابراین اگر شما با دانلود برنامه تورنت یا دیگر نرم افزار رایگان از این سایت، می توانید مطمئن باشید که Between Lines در بسته بندی نرم افزار همراه است. معمولا شما باید قادر به انتخاب کردن از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم بر روی کامپیوتر شما نصب باشد اما بسیاری از کاربران وقت نمی پرداخت با توجه به تمام مراحل راه اندازی و آنچه بدتر است، برخی از نصب حتی شما انتخاب انجام نمی دهد.

Between Lines توابع به عنوان یک افزونه مرورگر برای Internet Explorer و موزیلا Firefox است، اما در نسخه های جدیدتر Google Chrome کار نمی کند. با این وجود, برنامه هنوز هم بر روی سیستم خود، جمع آوری داده ها در وب سایت شما در حال دیدن سایت عادات باقی مانده است. چون این Between Lines راه می تواند سفارشی از آگهی های بازرگانی است که به نظر می رسد هر زمان که شما دسترسی به eBay و آمازون و BestBuy و وب سایت های خرید دیگر تولید این اطلاعات لازم را برای هر app سخت است.

بیش از واضح است که در بلند مدت Between Lines به راحتی به وب سایت های غیر قابل اعتماد است که توزیع نرم افزارهای مخرب تغییر مسیر می تواند است. بنابراین شما از بین بردن Between Lines امروز آیا به نفع خودتان خواهد شد. لغو نصب برنامه از طریق کنترل پنل و سپس اجرا اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter را مطمئن شوید که شما باید همه تهدیدات بالقوه خاتمه یافته.

چگونه به حذف Between Lines

ویندوز 8 & ویندوز 8.1

  • اسلاید ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش خود را.
  • تنظیمات روی نوار جذابیت و به کنترل پنل بروید.
  • برنامه حذف و خاتمه Between Lines.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف Between Lines.

ویندوز ایکس پی

  • کلیک کنید شروع کلید و باز کردن صفحه کنترل.
  • دو بار کلیک کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و Between Lines را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Between Lines

پاسخ دهید