حذف biclient.exe

Malware

چگونه برای حذف biclient.exe

biclient.exe است یک فایل اجرایی است که متعلق به نصب بهتر, همچنین شناخته شده به عنوان BetterInstaller, که منتشر شده توسط Somoto ltd می باشد. توسعه دهندگان نرم افزار را قادر می سازد نرم افزار کسب درآمد از هر نصب. نیز شناخته شده است که پلت فرم سازگار با اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس؛ علاوه بر این، کاربران کامپیوتر راضی تر آنها در مقایسه با دیگر نصب دانلود برنامه به سرعت قادر به گفته می شود.

بهتر نصب سیستم monetizing است که قادر می سازد تا کاربران خود را عمدتا از شرکت هایی که ایجاد نرم افزار، اطلاعات در مورد نصب برنامه های خود را به دست آوردن است. حتی اگر برنامه های خود را که آنها توزیع غیرقانونی مضر و یا به دست آورد ممکن است برای توسعه دهندگان برای درآمد از هر کاربر است.یافت شده است که نام biclient.exe نیز با یک فایل مخرب استفاده می شود. شناخته شده است که تروجان به نام Trojan.Parpwuts.C می توانید فایل است که شناخته شده به عنوان biclient.exe قطره. اندازه مخرب biclient.exe شناخته شده است 222.2K.

به پرونده که متعلق به BetterInstaller اندازه است 216 کیلوبایت، و به طور معمول در دایرکتوری % داده % کاهش یافته است. به عنوان betterinstaller.exe.Some برنامه های امنیتی در حال حاضر فایل وابسته به Somoto به عنوان مخرب، که به احتمال زیاد به دلیل برنامه نا امنی های مختلف که ممکن است همراه با برنامه های منتشر شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار پرچم اند نسخه قبلی biclient.exe شناخته شده است. شما مشکوک ممکن است چرا که میزان استفاده از CPU بالا را ایجاد کند که biclient.exe ناامن است. با این حال، اگر مرورگر شما تغییر می یابد و شما از برخی از پسوند در مرورگر و یا نوار ابزار خلاص نمی باشد، شما کامپیوتر با ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی قابل اسکن باید.

به منظور حذف biclient.exe و دیگر برنامه های ناخواسته شما باید ابزار پیشگیری از نرم افزارهای جاسوسی قابل پیاده سازی و تیم ما با استفاده از SpyHunter توصیه می کند. این نرم افزار ضد جاسوس کامپیوتر به راحتی بررسی و حذف biclient.exe و همچنین برخی از برنامه های دیگر مضر. علاوه بر این، سیستم مختلف تهدید نیست کامپیوتر، بنابراین نه در دیگر صبر کنید و اقدام فوری محافظت خواهد شد.دانلود ابزار حذفبرای حذف biclient.exe

پاسخ دهید