حذف Binkiland Virus

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Binkiland Virus

Binkiland Virus، همچنین به عنوان شناخته شده Binkiland.com و یا به سادگی Binkiland، hijacker مرورگر است که می توانید تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما تغییر است. اگر چه از نظر فنی یک ویروس نیست, هنگامی که آن را به سیستم شما می شود بسیاری از اختلال باعث می شود.

علاوه بر تغییرات تنظیمات hijacker آهنگ کوکی های خود را و شما را با انواع آگهی که سرعت پایین اتصال اینترنت خود را ارائه. آن همچنین باعث می شود ناخواسته تغییر مسیر به سایت های ناشناخته است که با آن در ارتباط هستند. شما هر چیزی مفید مورد درخواست است به همین دلیل است که ما پیشنهاد می کنیم شما خلاص شدن از Binkiland Virus پیدا کنید.

Binkiland search حذف Binkiland Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Binkiland Virus

Binkiland Virus چگونه کار می کند؟

اگر بدانم که چگونه شما می تواند اکتسابی hijacker، شما باید بدانید که آن را همراه با نرم افزار رایگان و شاخه سفر. هنگامی که شما نصب نرم افزار آزاد، شما نیاز به فوق العاده مراقب باشید چون شما اغلب ارائه برنامه های اضافی است که احتمال بسیار زیاد برای شما مفید باشد. اگر شما انتخاب می کنید نحوه نصب و راه اندازی سریع و یا توصیه می شود شما هیچ کنترلی بر آنچه که بر روی کامپیوتر شما نصب می شود را داشته باشد. برای جلوگیری از این همیشه برای گزینه های پیشرفته و یا سفارشی، به این ترتیب شما قادر خواهید بود به کاهش بیشتر ارائه می دهد بروید. نگه داشتن در ذهن Binkiland Virus که با چنین برنامه های ناخواسته به عنوان MyPCBackup، بهینه سازی نرم افزار DealKeeper، نرم افزار RegClean و برخی دیگر ربط داده شده است. اگر شما hijacker بر روی کامپیوتر شما، شما احتمالا یک یا بیشتر از این برنامه ها نیز هم.

همانطور که می دانید, Binkiland Virus شروع صفحه برگه جدید و صفحه جستجوی خود را به Binkiland.com تغییر می دهد. وب سایت خود از موتورهای جستجوی محبوب وب، بسیار متفاوت است. نتایج است که به ارمغان می آورد شما، با این حال، با تبلیغات پر است. ما مطمئن نیستید چگونه مفید آن خواهد بود. در واقع، شما که شما ممکن است ارائه شده با لینک خراب است که شما می تواند منجر به وب سایت های نا امن داشته باشید باید. بدون اعتماد انجام داده های تجاری ارائه شده توسط hijacker تایید شده است. اگر شما نمی خواهید به خطرات غیر ضروری, شما Binkiland Virus را از رایانه خود حذف دریغ نکنید باید.

چگونه به حذف Binkiland Virus

اگر می خواهید Binkiland Virus به صورت دستی حذف کنید شما به خاتمه برنامه های مرتبط با آن و تنظیم مجدد مرورگر خود داشته باشد. از hijacker به میانبرهای مرورگر ویرایش شناخته شده است، شما باید به آنها را نیز بازیابی. Binkiland یک ویروس واقعی نیست، بنابراین شما باید هر گونه مشکلات با دستي را داشته باشد. اگر شما بیشتر نیاز به دستورالعمل ها، شما می توانید استفاده از راهنمای حذف دستی Binkiland Virus ارائه شده در زیر. متناوبا، شما می توانید ابزار ضد تروجان است که اطمینان به فسخ Binkiland Virus و دیگر تهدیدات است که در حال حاضر ممکن است در سیستم شما پیاده سازی.

حذف Binkiland Virus

مرحله 1: حذف Binkiland Virus

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را انتخاب کنید

ویندوز 8

 • جذابیت نوار جستجو → → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • برنامه دوبار کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

مرحله 2: حذف Binkiland Virus از مرورگرهای

Google Chrome

 • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

مرحله 3: ویرایش میانبر مرورگر شما

 • راست کلیک بر روی shotcut مرورگر
 • خواص → → برگه میانبر انتخاب هدف
 • پاک کردن چه می آید بعد از علامت نقل قول غیرمعتبر
 • اعمال و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Binkiland Virus

پاسخ دهید