حذف Bitable.com

Browser Hijacker

Bitable.com چیست؟

Bitable.com hijacker مرورگر است که از طریق نرم افزار شخص ثالث رایگان توزیع شده است. نرم افزار می توانید تنظیمات مرورگر پیش فرض موتور جستجو و صفحه اصلی را تغییر دهید. این برنامه ممکن است به عنوان یک ابزار است که نوعی منظور ارتقاء تجربه آنلاین خود تبلیغ است، اما حقیقت این است که آن را نشانی از هیچ چیز از نوع.

در واقع آن مرورگر خود را با آگهی های مختلف، پنجره های بازشو و داده های تجاری دیگر پر کنید. علاوه بر این، آن نیز می تواند تغییر مسیر مختلف به صفحات آشنا شود. اگر می خواهید به مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت، شما قطعا باید Bitable.com را حذف کنید.

bitable search حذف Bitable.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bitable.com

Bitable.com چگونه کار می کند؟

هواپیماربایان مرورگر معمولا همراه با برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان و شاخه سفر. در نصب برنامه های رایگان است که شما می توانید دانلود در وب سایت های مانند brothersoft.com cnet.com soft32.com پنهان و مشابه آنها. اگر شما توجه به روند نصب و راه اندازی آنها پرداخت، شما اجازه می دهد این برنامه ها به کامپیوتر خود را نیز وارد کنید. اگر می خواهید برای جلوگیری از این در آینده باید همیشه انتخاب گزینه نصب پیشرفته و عدم انتخاب برنامه های اضافی که شما برای استفاده از. هر چند بالقوه ناخواسته برنامه خود مخرب نیست، آنها هنوز هم چیزی است که شما در سیستم شما نیاز نیست.

پس از hijacker طول می کشد بیش از مرورگر خود، صفحه اصلی و موتور جستجو Bitable.com جایگزین کنید. این وب سایت هنوز در همه مشکوک نگاه کنید. این جعبه جستجو در وسط صفحه و دکمه های دسترسی سریع مختلف درست زیر آن است. این دکمه ها شامل لینک به وب سایت های محبوب مانند فیس بوک، YouTube، گوگل، توییتر و برخی دیگر. برخی از لینک های ارائه شده توسط نرم افزار ممکن است قانونی، با این حال، شما باید در ذهن که hijacker به راحتی شما به محتوای وب نا امن افشا می باشیم. که دلیل اصلی به خلاص شدن از شر Bitable.com است. هیچ نقطه ای در خطر امنیت خود را آنلاین برای hijacker وجود دارد.

چگونه به حذف Bitable.com

برای از بین بردن Bitable.com دستی، شما باید این برنامه که آن را همراه با آمد و تنظیم مجدد مرورگر خود را حذف کنید. اگر شما دانلود ابزار حذف تروجان همه این به صورت خودکار انجام می شود. ضد بدافزارها را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی عناصر all hijacker و Bitable.com به خاتمه کاملا. تا زمانی که شما نرم افزار نصب شده علاوه بر این، سیستم خود را از انگل های مبتنی بر اینترنت کامپیوتر دیگر محافظت می شود خواهد شد. اگر شما مایل به Bitable.com به صورت دستی حذف کنید، با این حال، شما دستورالعمل های زیر مقاله ارائه شده استفاده کنید. در صورتی که شما مطمئن هستید که برنامه به عهده ظاهر hijacker است، شما می توانید دانلود اسکنر تروجان است که به شناسایی مشکل کمک خواهد کرد.

حذف Bitable.com

حذف Bitable.com و برنامه های مرتبط با:

ویندوز 8

  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و رفتن به حذف یک برنامه
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

  • روی شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
  • لغو انتخاب برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • نرم افزار های مشکوک را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

Bitable.com از مرورگر حذف کنید:

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی را بازنشانی کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bitable.com

پاسخ دهید