حذف BitCrypt2 Virus

Malware

BitCrypt2 Virus از سیستم عامل ویندوز حذف

BitCrypt2 Virus برنامه ransomware است که به منظور ایجاد پول از کاربران رایانه با رمزگذاری فایل های خود را ایجاد شده است. تروجان توسط تروجان است که طراحی شده بود به سرقت Bitcoins توزیع شده است. یک بار BitCrypt2 Virus را وارد سیستم خود را رمزگذاری می کند فایل های خود را و دهید شما را با یک پیام است که شما باید پرداخت در Bitcoins را و سپس شما قادر خواهید بود برای آشکارسازی پرونده های خود را. آخرین چیزی که شما باید انجام دهید این است پرداخت پول است. مجرمان اینترنتی پرداخت نشده به فایل های خود را به عنوان نرم افزار به عنوان راه حلی برای مشکل شما جعلی است آنها در حال حاضر بیاورد. آنچه شما باید انجام دهید به جای BitCrypt2 Virus به خاتمه بلافاصله است.

BitCrypt2 Virus چگونه کار می کند؟

اگر شما صفحات خراب است که ترویج جعلی اسکنر شما می تواند سیستم های کامپیوتری خود را با BitCrypt2 Virus آلوده. اگر شما برنامه ای را از یک منبع غیر قابل اعتماد دانلود آن می تواند تبدیل به نرم افزارهای مخرب. بنابراین شما تنها باید نرم افزار را از وب سایت های رسمی دانلود برنامه های مخرب به طور خاص به دنبال چیزی مفید، طراحی شده است. یک بار در سیستم BitCrypt2 Virus کدگذاری فایل های خود را و با پیام جعلی فرمان می دهد. این ارائه می دهد شما را به خرید برنامه ای که فایل های خود را بخوانند. واضح است که این فقط کلاهبرداری برای گرفتن پول خود را طراحی شده است. خرید نرم افزار به اصطلاح شما خوب نمی کند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BitCrypt2 Virus

Bitcrypt2 virus حذف BitCrypt2 Virus

BitCrypt2 Virus عفونت در سراسر جهان است که می تواند بسیاری از صدمه به کامپیوتر شما باعث شده است. متاسفانه، اگر شما پشت خارجی برخی از فایل های خود را از جمله اسناد و تصاویر را می توان از دست رفته. اگر شما توسط نسخه های قدیمی تر آلوده می شوند بنابراین شما می تواند نرم افزار امنیتی است که فایل های شما می تواند رمزگشایی پیدا BitCrypt2 Virus روش رمزنگاری مختلف در ابتدا استفاده از. جدیدترین نسخه با این حال، با استفاده از روش رمزگذاری قوی تر و می افزاید: .bitcrypt2 فرمت فایل. در هر صورت، شما هنوز هم باید BitCrypt2 Virus را از رایانه خود حذف و هر چه زودتر شما که بهتر است انجام دهد.

چگونه به حذف BitCrypt2 Virus

از آنجا که BitCrypt2 Virus در توزیع شده توسط تروجان شما ابزار حذف تروجان قدرتمند است که قادر به شناسایی تمام فایل های مخرب نیاز دارید. این برنامه بسیار بدخیم BitCrypt2 Virus کتابچه راهنمای کاربر حذف نشده ممکن است در این مورد است. شما باید دانلود و نصب ابزار قابل اعتماد ضد تروجان است که سیستم خود را اسکن، شناسایی برنامه های نا امن و تمام فایل های مرتبط با آنها و حذف آنها را از کامپیوتر شما. توصیه به استفاده از حالت امن در هنگام دانلود برنامه های امنیتی است. دستورالعمل در مورد چگونگی دسترسی به حالت ایمن زیر ارائه شده است.

حذف BitCrypt2 Virus

ویندوز ایکس پی

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
2. شروع بهره برداری F8 پس از صفحه بایوس از بین می رود
3. انتخاب حالت ایمن با شبکه
4. مطبوعات را وارد کنید و سپس روی بله کلیک کنید
5. کلیک کنید، در شروع و سپس اجرا کنید
6. نوع msconfig و OK را کلیک کنید
7. در هنگام راه اندازی زبانه را کلیک کنید غیر فعال کردن همه
8. “موافق” را کلیک کنید و دوباره کامپیوتر شما
9. باز کردن مرورگر خود
10. دانلود ابزار ضد تروجان

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
2. شروع بهره برداری F8 هنگامی که صفحه بایوس از بین می رود
3. انتخاب حالت ایمن با شبکه
4. مطبوعات را وارد کنید
5. باز کردن مرورگر خود
6. remover مخرب دانلود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BitCrypt2 Virus

پاسخ دهید