حذف Bitcryptor Virus

Malware

توصیه در حذف Bitcryptor Virus

Bitcryptor Virus یک تهدید غیر مستقیم است که می تواند فایل های با ارزش ترین و حساس خود را در سیستم عامل ویندوز خود را رمزگذاری شده است. به همین ترتیب CoinVault ransomware و عفونت های دیگر از خانواده Cryptolocker این تهدید ترفندهای مختلف را وارد کامپیوتر خود را بدون توجه به خود را استفاده می کند. به عنوان مثال، شما ممکن است که شما نیاز به حذف Bitcryptor Virus از سیستم عامل خود را پس از باز کردن پیوست های ایمیل اسپم خراب یا دانلود بسته نرم افزاری مخرب.

پس از فعال، این عفونت کدگذاری فایل های شخصی خود (عمدتا متن و تصویر فایل) به منظور اهرم هنگامی که خواستار باج است. این باج از طریق اطلاع رسانی نشان می دهد که شما نیاز به پرداخت 1Bitcoin – که در حدود 207 € یا $236 – ظرف مدت زمان داده شده است ارائه شده است. این تقاضا تهدید آمیز است که اغلب کاربران از بین بردن این ویروس تاخیر است.

Bit Cryptor حذف Bitcryptor Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bitcryptor Virus

پس از نصب، Bitcryptor Virus نه تنها فساد فایل های شخصی، اما همچنین بلوک تمام برنامه های عمده. خوشبختانه، این تهدید مرورگرهای وب، که باعث می شود آن را راحت تر به تحقیقات این عفونت مخفی و حذف آن را مسدود نمی کند. متاسفانه، حذف Bitcryptor Virus ربطی به رمزگشایی فایل های شخصی خود را. آیا این ransomware فعال نگه داشتن شما و یا شما آن را حذف کنید, فایل های شخصی خود را قفل شده باقی خواهد ماند. بسیاری از کاربران را به باج پرداخت را انتخاب کنید, اما هیچ تضمینی که مجرمان اینترنتی وعده های خود برای رمز گشایی فایل های شخصی خود را نگه دارید وجود دارد. دیگر کاربران را حذف Bitcryptor Virus بدون نگرانی در مورد فایل های خود را انتخاب کنید، و این است که چه باید بکنید اگر شما نسخه پشتیبان در ذخیره سازی قابل جابجایی و یا آنلاین. شما همچنین ممکن است قادر به پیدا کردن فایل ابزار رمزگشایی. هر آنچه که شما انجام دهید، بسیار مهم است که شما در نهایت حذف Bitcryptor Virus است.

با توجه به تیم تحقیقات ما Bitcryptor Virus فایل های مخرب را به پوشه های زیر داده % و % TEMP % قطره. به خاطر نام این ransomware مخرب و همچنین پرونده هایی که استفاده می شود برای کنترل آن، می تواند تصادفی که باشید. اگرچه برخی از کاربران ممکن است قادر به حذف پرونده های Bitcryptor Virus دستی، ما به شدت مخرب خودکار نرم افزار اعتماد عوض نشان می دهد. متاسفانه، نصب و راه اندازی این نرم افزار می تواند کاملا پیچیده است که چرا ما این راهنمای حذف را ایجاد کرده است. اگر شما آن را با دقت دنبال، ما اطمینان حاصل کنید که شما قادر خواهد بود برای حذف Bitcryptor Virus در هیچ زمان است.

Bitcryptor Virus را از ویندوز حذف کنید

N.B. حرکت به پایین مقاله به دستورالعمل حذف برای کاربران ویندوز 7 و ویندوز ویستا کنید.

Bitcryptor Virus را از ویندوز 8 & ویندوز 8.1 حذف

 1. گزینه های برق را کلیک کنید در مترو UI.
 2. راه اندازی مجدد در حالی که با فشار دادن کلید Shift را کلیک کنید. عیب یابی منو ظاهر می شود.
 3. رفتن به گزینه های پیشرفته کلیک کنید تنظیمات راه اندازی ویندوز و انتخاب F5 (حالت ایمن با شبکه).
 4. هنگامی که کامپیوتر راه اندازی مجدد سیستم، راه اندازی یک مرورگر و مراجعه http://www.2-removevirus.com/download-scn
 5. دانلود و نصب برنامه ای که شما حذف Bitcryptor Virus و دیگر تهدیدات مخرب کمک خواهد کرد.

خاتمه Bitcryptor Virus از ویندوز ایکس پی

 1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما منتظر بمانید تا صفحه بایوس به بار و شروع بهره برداری از کلید F8.
 2. انتخاب حالت ایمن با شبکه با استفاده از کلیدهای جهت دار و شیر را وارد کنید.
 3. بله روی ویندوز کلیک کنید در حال اجرا در حالت امن هشدار.
 4. راه اندازی یک مرورگر و مراجعه http://www.2-removevirus.com/download-scn
 5. کلیک بر روی دکمه دانلود و نصب ابزار حذف تروجان خودکار قابل اعتماد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bitcryptor Virus

پاسخ دهید