حذف BitSaver

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف BitSaver

محققان BitSaver به عنوان یک نرم افزار adware تهاجمی بیشتر شناخته شده است. گزارش نشان می دهد که کاربران متعدد در حال گرفتن سیستم خود را آلوده BitSave. این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم خاص به عنوان افزودنی مفید مرورگر است که ارائه بهترین آنلاین تخفیف خرید سراسر آگهی است; بنابر این شما صرفه جویی در پول کمک کند. برای تلفن های موبایل زیبا و وسوسه انگیز است، اما درست نیست.

درست مثل بسیاری از همتایان خود BitSaver شما با تخفیف بیشتر بی فایده است که تنها خواهد شد پیچیده گشت و گذار در وب در حال حاضر. علاوه بر این، آن حتی ممکن است سیستم خود را به برنامه احتمالا مخرب دیگر را افشا کند. اگر متاسفانه سیستم شما در حال حاضر با BitSaver آلوده است، شما آن را به منظور بازگرداندن عملکرد طبیعی خود را مرورگر و مناسب امنیت سیستم خود را به طور کلی حذف داشته باشد.

BitSaver حذف BitSaver

دانلود ابزار حذفبرای حذف BitSaver

آن را از BitSaver می توان از وب سایت رسمی بارگیری نمی شود که آن که آن را احتمالا از طریق نرم افزار همراه توزیع شده به این معنی اشاره کرده است. InatllRex نصب توزیع کنندگان اصلی این نرم افزار مهاجم هستند. آن به خوبی شناخته شده است که آنها به دست آورد وب دريافت جعلی مشکوک است شخص ثالث و میزبانی وب سایت و یا وب سایت های مرتبط با اینترنت دزدی. اگر شما مایل به کاهش احتمال ابتلا به کامپیوتر شما را آلوده به این ترتیب، شما باید نرم افزار خود را از وب سایت رسمی و یا وب سایت هایی که توسط فروشندگان رسمی برای توزیع آن تنها مجاز دانلود کنید. همچنین عاقلانه به نصب یک ابزار تشخیص و حذف تروجان حرفه ای به منظور ایمن سازی سیستم خود را از هر گونه عفونت مبتنی بر اینترنت است.

به محض این که BitSaver سیستم عامل خود را وارد آن پسوند هاى کاوشگر (موزیلا Firefox، Internet Explorer و Google Chrome) که برای سیل مرورگر خود را با آگهی های متعدد در حالی که مرور وب مورد استفاده قرار گیرد را نصب خواهد کرد. این به طور تصادفی ظاهر می شود که آیا آن دوست دارید یا نه.

از آنجایی که این توسعه ارتباط برقرار کردن با سرور های سخت، آن را محتمل است که شما ممکن است ارائه می شود با پنجره های بازشو بالقوه خطرناک است. برخی از آنها درخواست شما را به فلش پلیر خود را به روز رسانی می شود ممکن است. اگرچه آنها ممکن است معتبر نگاه شما باید بدانید که این به روز رسانی جعلی هستند. معمولا فلش پلیر به طور خودکار به روز می شود. پس هر پنجره بازشو درخواست شما را به روز رسانی آن باید نوک خاموش است. اجتناب از موافقت روزآوری زیرا بسیاری از آنها مخرب بر روی سیستم خود را به جای اتهام به روز رسانی را نصب خواهد کرد. شما می تواند با یک تروجان rootkit keylogger یا هر گونه دیگر مبتنی بر اینترنت عفونت آلوده می تواند دریافت کنید. این جای تعجب نیست که چرا محققان ما شما را به حذف BitSaver ASAP اصرار است.

چگونه به حذف BitSaver

در زیر شما می توانید یک راهنمای جامع حذف پیدا کنید. با این حال، به شدت شما را به استفاده از نرم افزارهای جاسوسی قابل اعتماد و ابزارهای حذف مخرب به طوری که شما می توانید از بین بردن BitSaver بدون هیچ مشکلی و سیستم خود را ایمن از هر برنامه مخرب بالقوه توصیه می کنیم. برنامه antimalware قابل اعتماد می تواند حذف عفونت های مختلف و شما می توانید هشدار درباره هر وب سایت های بالقوه خطرناک و یا دریافت.

چگونه به حذف BitSaver از کامپیوتر شما

خاتمه BitSaver از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. دکمه ویندوز کلیک کنید.
 2. صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامه کلیک کنید.
 4. سپس BitSaver را انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

حذف BitSaver از ویندوز 8

 1. کلید ویندوز + Q را روی صفحه کلید خود را ضربه بزنید.
 2. سپس صفحه کنترل را در کادر جستجو تایپ کنید.
 3. شیر را وارد کنید.
 4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
 5. اکنون BitSaver را پیدا کنید و سپس آن را به حذف آن دوبار کلیک کنید.

پاک کردن BitSaver از ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه شروع را کلیک کنید.
 2. حالا افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
 3. انتخاب و حذف BitSaver.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BitSaver

پاسخ دهید