حذف BlockAndSurf

دسته‌بندی نشده

BlockAndSurf آگهی نتیجه صفحه وب اصلاح سخت است. چنین برنامه هایی مخرب همراه با ارائه می دهد مختلف رایگان از سایت های سایه دار نصب شده است. Scammers دانلود رایگان برنامه هایی مانند جاوا Ccleaner, فایرفاکس, پی دی اف سازندگان و قلم درز M3. سپس آنها ایجاد نصب سفارشی به این طوری که در طول نصب شما مقدار زیادی از نرم افزار پیش فرض و سخت خواهد خواست. در بدترین موارد وجود دارد هیچ برنامه ای مشروع در همه و نصب ادعا که مثال خالق اف یافت نمی شود اما سخت مانند BlockAndSurf آگهی در حال حاضر در حال اجرا را شکست.

این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نگاه محبوب خرید پورتال با اضافه کردن بیشتر تبلیغات (امضا شده توسط BlockAndSurf) تغییر دهید. وجود دارد شما را زن و شوهر از محصولات مشابه در سایت های دیگر را ببینید. اگر شما در هر یک از آنها کلیک کنید، شما را به صفحه محصول خود را هدایت می شوید و نوعی از کد تخفیف امیدوار است که شما خرید مشابه ارائه می گردد مورد (حتی اگر نه دقیقا همان).

من فکر می کنم که اصلاح صفحه های دیگر بدون رضایت مالک صفحه عمل نادرست است. علاوه بر این، بلوک و گشت و گذار است توزیع بدون اطلاع مالک کامپیوتر تبلیغات صحیح. نرم افزار چنین خطر حریم خصوصی نیز است – فعالیت های مرور خود را از شرکت های بازاریابی نیست و می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات استفاده خواهد شد.

علاوه بر این، چنین سخت هرگز نصب شده بدون انگل کامپیوتر بیشتر است. چنین محدوده انگل از هواپیماربایان به جعلی نرم افزار بهینه سازی سیستم است که شما مجبور به پرداخت برای یکپارچه سازی رجیستری بی فایده. بنابراین از آن است که برای اسکن کامپیوتر خود را با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter مهم استremoval instructions en حذف BlockAndSurf

پاسخ دهید