حذف BlockTheAdApp

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف پسوند BlockTheAdApp از کروم/اینترنت اکسپلورر/FF

BlockTheAdApp است قادر به حمله به تقریبا تمام مرورگرهای اینترنتی از جمله گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس. به عنوان یک پلت فرم adverting BlockTheAdApp را به کامپیوتر هدف در بسته نرم افزاری با برنامه های رایگان می آید. در اکثر موارد، کاربران کامپیوتر عجله از نصب برنامه ها بدون شرایط توافق نامه به خواندن با دقت است. در نهایت، بسیاری از برنامه های ناخواسته از sneaking به کامپیوتر بدون به دنبال تصویب شانس.

BlockTheAdApp حذف BlockTheAdAppدانلود ابزار حذفبرای حذف BlockTheAdApp

BlockTheAdApp چیست؟

BlockTheAdApp یک افزونه مرورگر است که می تواند به مرورگر محبوب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم است. این برنامه معمولا برای برنامه های همراه و آن کاربران اجازه به نصب نیاز ندارد. گاهی, آن می تواند تعبیه به ایمیل از افراد ناشناخته. تنها راه برای کاربران برای اجتناب از BlockTheAdApp به دقت بیشتری با آنچه آنها را از اینترنت دانلود می شود و هرگز باز کردن ایمیل های مشکوک، به خصوص از مخاطبین ناشناخته است.

این فرمت به در حال حاضر به مرورگر شما متصل شده، شما شاهد بسیاری از تبلیغات وقتی که شما برای مرور اینترنت شروع خواهد شد. BlockTheAdApp سوالات جستجو، بنابراین معمولا این تبلیغات مربوط به علایق شما را مانیتور می توانید. با این حال، ردیابی سابقه مرور شما را بدون اجازه پرسیدن واقعا منصفانه نیست و شما باید بدانید که این فعالیت شما دچار مشکل می توانید قرار دهید. BlockTheAdApp این اطلاعات به اشخاص ثالث است که به راحتی می توانید آن را برای اهداف بازاریابی مربوط استفاده فروش می تواند.

تبلیغات توسط BlockTheAdApp چيست؟

هدف اصلی تبلیغات BlockTheAdApp است برای ایجاد ترافیک های بزرگتر برای وب سایت های خاص. لینک به این صفحات به آگهی های جاسازی شده و اگر کاربران علاقمند به دریافت و بر روی پنجره، آنها بلافاصله سود برای سازندگان BlockTheAdApp. مراقب باشید که نه تنها مزاحم توسط یک جریان ثابت از تبلیغات مقصود است، اما شما همچنین می توانید در نهایت بازدید از صفحات نا امن. علاوه بر این، اگر BlockTheAdApp موفق به ردیابی اطلاعات شخصی شما حتی می توانید پول خود را از دست بدهند.

چگونه برای حذف پسوند BlockTheAdApp از کروم/اینترنت اکسپلورر/FF

هرگز عجله هنگامی که شما برنامه های جدید به سیستم خود را نصب و همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید بنابراین شما می تواند برای جلوگیری از برنامه های بی فایده مانند این یکی. هنگامی که شما هر یک از آگهی های خود را بر روی کامپیوتر شما متوجه BlockTheAdApp را حذف کنید. در زیر شما یک راهنمای نحوه انجام آن پیدا کنید. شما ممکن است نیاز به اسکن سیستم خود را با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر مثل Spyhunter بیش از حد، به حاصل کنید که هیچ مولفه مخرب به سمت چپ وجود دارد.

BlockTheAdApp از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به BlockTheAdApp و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

BlockTheAdApp از بین بردن از فایرفاکس

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به BlockTheAdApp و آنهایی که شما به رسمیت نمی شناسد. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

BlockTheAdApp از بین بردن از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به BlockTheAdApp. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BlockTheAdApp

پاسخ دهید