حذف BlueSprig Toolbar

دسته‌بندی نشده

BlueSprig Toolbar چیست؟

BlueSprig Toolbar نوار ابزار توسعه یافته توسط دلسرد، است که می تواند وارد سیستم شما بدون اجازه شما می باشد. آن اغلب به عنوان hijacker مرورگر و یا نرم افزار ناخواسته دلایل مختلف طبقه بندی شده است. این برنامه ممکن است تغییر تنظیمات مرورگر خود را، جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین خود را و سرعت پایین اتصال اینترنت شما.

BlueSprig Toolbar از طریق همراه برنامه نرم افزار رایگان و شاخه های توزیع شده است. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با همه وقفه و تغییرات که با hijacker آمده، شما باید دریغ نکنید و به محض این که شما می توانید BlueSprig Toolbar را حذف کنید.

BlueSprig Toolbar  حذف BlueSprig Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف BlueSprig Toolbar

BlueSprig Toolbar چگونه کار می کند؟

به محض این که BlueSprig Toolbar بر روی مرورگر شما نصب می شود، شما نیز که صفحه اول و صفحه پیش فرض تغییر کرده اند اطلاع می دهد. شما قادر خواهید بود برای باطل کردن این تغییرات دستی تا زمانی که شما از BlueSprig Toolbar خلاص. هنگامی که شما با استفاده از موتور ارائه شده شما تغییر نتایج را دریافت کنید. علاوه بر این, زمانی که شما فهرست وب سایت شما را آگهی ها، تبلیغات و پنجره های بازشو ببینید. تغییر مسیر نیز بخش عمده ای از مرور خود را تبدیل خواهد شد. به عبارت دیگر BlueSprig Toolbar هر چه آن را ترویج برخی صفحات وب و بنابراین تولید درآمد می تواند انجام دهد. خواسته های کاربر کامپیوتر واقعا به حساب گرفته شده است. اگر شما خسته از این اختلالات ناخواسته شما باید BlueSprig Toolbar به خاتمه دهد.

اگر می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده شما در هنگام نصب نرم افزار آزاد کنه باید باشد. امکان نصب نرم افزار که شما نیاز دارید و همچنین رد کردن دسترسی به برنامه های ناخواسته است. همه شما باید انجام دهید این است نصب پیشرفته گزینه را انتخاب کنید و همه نرم افزار که بر روی کامپیوتر خود ببینید خواهید بردارید. اگر گزینه های پیشرفته در دسترس نیست، شما باید توافقنامه انحصاری کاربر پایانی را بررسی کنید. اگر وجود دارد آمده است که این برنامه با برنامه های اضافی می آید, شاید شما باید تجدید نظر نصب آن در دسترس نباشد.

چگونه به حذف BlueSprig Toolbar

خوشبختانه، آن را حذف BlueSprig Toolbar بیش از حد دشوار است. شما می توانید ابزار حذف تروجان استفاده کنید یا می توانید آن را دستی انجام دهید. حذف تروجان می تواند سیستم رایانه خود را اسکن و تشخیص همه تهدیدها است که ممکن است بر روی آن. شما سپس می خواهد قادر به از بین بردن BlueSprig Toolbar و تمام دیگر برنامه های ناخواسته. پس از آن، ضد بدافزارها که آن را مطمئن شوید که هیچ برنامه دیگر نا امن وارد کامپیوتر شما مفید باشد ادامه خواهد داد. اگر شما می خواهید پاک BlueSprig Toolbar دستی با این حال، شما دستورالعمل های زیر درست است که می توانید.

حذف BlueSprig Toolbar

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → BlueSprig Toolbar →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → BlueSprig Toolbar پاک

ویندوز 8

  • حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → BlueSprig Toolbar

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BlueSprig Toolbar

پاسخ دهید