حذف BManager.exe

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف BManager.exe

اگر شما BManager.exe را بر روی سیستم خود شناسایی است اساسا وجود دارد بدون شک و تردید که برنامه نامطلوب بر روی کامپیوتر خود دارید. برنامه های مختلف غیر قابل اعتماد معمولا سیستم با سایر برنامه های مشکوک را وارد کنید; بنابراین، لازم است آنها را دانلود خودتان نیست. محققان دریافتند که BManager.exe همراه است با Exerunner، کامپیوتر شما دارای ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و جاسوسافزار ویروس و IstDownload.net. اگر شما می خواهید پاک BManager.exe همچنین شما هرچه سريعتر از بین بردن آنها باید. این بسیار آسان برای حذف نرم افزار مخرب است که به همین دلیل است که این امر می تواند بهتر به سرمایه گذاری در حذف خودکار نرم افزارهای مخرب است.

BManager.exe خود را به یک فایل است که متعلق به یاور سخت است. این برنامه غیر قابل اعتماد معمولا ارتباط تنگاتنگی با برنامه های پشتیبانی از تبلیغات است. با این حال، برنامه های مشکوک دیگر ممکن است خدمات خود را به خوبی استفاده کنید. اگر شما به دنبال این مسیر C:Program Filesbrowser featuresBManager.exe BManager.exe قابل تشخیص است. اندازه آن حدود 868 کیلوبایت است. اگر این اتفاق می افتد که شما تشخیص فایل با همین نام در مکان های مختلف، به دلیل آن ممکن است متعلق به یک تهدید بسیار جدی تر با این حال، شما بسیار احتیاط باید باشد. مجرمان اینترنتی تمایل به استفاده از نام برنامه های مختلف برای استتار عفونت های جدی; بنابراین, شما قطعا BManager.exe لحظه ای که شما آن را بر روی سیستم شما تشخیص باید حذف.

BManager.exe حذف BManager.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف BManager.exe

همانطور که آن قبلا ذکر شده، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یاران ارتباط تنگاتنگی با برنامه های کاربردی مختلف نامطلوب هستند. به گفته محققان، آنها ممکن است مسئول برای به روز رسانی می شود و حتی تبلیغات تجاری مختلف نشان می دهد. به طور کلی، آنها کمک به برنامه مشکوک به درستی کار. یاران سخت قطعا چیزی خوب به شما به همین دلیل است که شما از آنها اسرع خلاص باید ندارند. کارشناسان امنیت ما نیز نشان می دهد که شما را حذف کنید تمام برنامه های ناخواسته به منظور خاتمه BManager.exe. ادامه خواندن این مقاله و دریابید که چگونه به انجام این کار.

BManager.exe یک فرایند است که نشان می دهد که برخی از انواع برنامه های نامطلوب بر روی سیستم شما وجود دارد است. اگر شما تجربه در حذف تروجان, توانید آن خودتان با استفاده از دستورالعمل های دستي ما حذف کنید. متاسفانه، آن است که چرا ما توصیه می کنیم که شما را اسکن سیستم خود را با یک ابزار خودکار (به عنوان مثال SpyHunter) به منظور حذف تمام عفونت موجود دشوار است برای تشخیص برخی از برنامه های کاربردی ممکن است.

چگونه به حذف BManager.exe

ویندوز ایکس پی

 1. دکمه شروع را کلیک کنید.
 2. صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 3. کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 4. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

ویندوز 7 و ویستا

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
 2. حذف یک برنامه کلیک کنید.
 3. راست کلیک بر روی برنامه مشکوک.
 4. دکمه حذف کلیک کنید.

ویندوز 8

 1. شیر کلید ویندوز + R.
 2. در کنترل پنل تایپ کنید و OK را کلیک کنید.
 3. آن را باز کنید و سپس لغو نصب یک برنامه دسترسی.
 4. برنامه را انتخاب کنید.
 5. دکمه حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف BManager.exe

پاسخ دهید