حذف Bobrowser

Browser Hijacker

حذف Bobrowser از Chrome Firefox و Internet Explorer

چون همه شما ارتشاح مرورگر مورد علاقه (موزیلا Firefox Internet Explorer و Google Chrome) و تغییر تنظیمات خود را طراحی و توسعه توسط CLARALABSOFTWARE, Bobrowser hijacker مرورگر طبقه بندی است. مهم نیست که چگونه تحتانی iSearch.Bobrowser.com وب سایت است، آن را تبدیل به موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی. کاربر به زودی متوجه نتایج جستجو تغییر و کیفیت ضعیف از لینک های ارائه شده. برنامه معمولا سفر به شیوه ای مخفی و وارد رایانه شما نسخه پشتیبان تهیه MyPC MySafeProxy SpeedChecker و دیگر برنامه های مشابه. حتی اگر در نگاه اول قابل اعتماد به نظر میرسد، شما باید Bobrowser اسرع حذف کنید.

bobrowser حذف Bobrowserدانلود ابزار حذفبرای حذف Bobrowser

Bobrowser چکار می کند؟

گاهی Bobrowser از Bobrowser.com وب سایت رسمی دریافت شده است، اما اغلب آن را وارد رایانه همراه با نرم افزار رایگان. برای جلوگیری از چنین ورودی شما دانلود نرم افزار رایگان هر مانیتور باید. همیشه نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و کاهش ورود به برنامه های اضافی. اجازه ندهید که هر برنامه ناخوانده دزدکی حرکت کردن در و کنترل برنامه ها در کامپیوتر شما. Bobrowser بلافاصله اگر hijacker در حال حاضر داخل کامپیوتر خود حذف کنید.

هنگامی که این hijacker در سیستم خود را حل و فصل، آن شروع می شود شما تن از تبلیغات مشخص شده به عنوان ‘توسط Bobrowser تبلیغات’، ‘آگهی Bobrowser آگهی’ نمایش یا ‘گفتنیها آگهی Bobrowser’. تبلیغات در هر برگه جدید شما باز و so0n بسیار آزار دهنده تبدیل می شوند. همه نتایج جستجوی خود را با یک پس زمینه از پایان دادن به هرگز تبلیغات نمایش داده خواهد شد. ما نیز باید ذکر لینک ترویج است که بین نتایج جستجو پراکنده خواهد شد. ویروس Bobrowser تغییر نتایج جستجو برای افزایش ترافیک به وب سایت تحت حمایت. برای انجام این کار آن را به انجام تغییر مسیر است که بدان معنی است که شما می توانید به طور تصادفی وارد صفحه خراب شده و آلوده به بدافزارها جدی گرفتن. در حالی که این hijacker داخل کامپیوتر شما تهدید قرار گرفتن در معرض به اشخاص ثالث مخرب ثابت است. ما قویا توصیه برای خلاص شدن از Bobrowser بلافاصله.

متاسفانه، لیست معایب Bobrowser را هنوز به پایان رسید است. حضور صرف این مزاحم کامپیوتر شما قابل ملاحظه ای بدن افت می کند. Hijacker نیز آهنگ عادات مرور خود را از جمله آخرین نمایش داده شد جستجو، مرور تاریخچه صفحات مورد نظر، زمانی که شما در آنها صرف و غيره. این است آنچه که برنامه برای نمایش تبلیغات که مربوط به شما اجازه می دهد. این نرم افزار همچنین تنظیمات خاص اطمینان حاصل کنید که آن هر زمان شما راه اندازی ویندوز شروع می شود را اصلاح می کند.

چگونه به حذف Bobrowser

Hijacker این بدیهی است که یک برنامه بسیار خطرناک است. بهترین روش عمل به استخدام معتبر ضد جاسوس و اسکن کامپیوتر خود را با آن است. حذف Bobrowser آسان است و شما برای انتخاب خودکار گزینه را توصیه می کنیم. اگر شما برای از بین بردن Bobrowser دستی حل و فصل، شما دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در این مقاله پیدا کنید. دنبال دستورالعمل و Bobrowser را از رایانه خود حذف کنید.

Bobrowser را از کامپیوتر حذف کنید

حذف از ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
 2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Bobrowser.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل بروید.
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Bobrowser را حذف کنید.

حذف از ویندوز 8

 1. در کنترل پنل ویندوز + کلید R و نوع فشار دهید.
 2. روی تأیید کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 3. پیدا کردن نرم افزار ناخواسته و Bobrowser را حذف کنید.

Bobrowser.com را از مرورگر خود حذف کنید

حذف Bobrowser از Internet Explorer

 1. آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه های اینترنت را انتخاب کنید.
 2. رفتن به زبانه پیشرفته و تنظیم مجدد کلیک کنید.
 3. حذف تنظیمات شخصی و شیر تنظیم مجدد یکی بیشتر را انتخاب کنید.
 4. روی بستن کلیک کنید.

Bobrowser را از Google Chrome حذف

 1. کلیک بر روی آیکون منو و تنظیمات را انتخاب کنید.
 2. نمایش تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید و بازنشانی تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید.
 3. تنظیم مجدد به پایان فرایند کلیک کنید.

حذف Bobrowser از موزیلا Firefox

 1. باز کردن منو و انتخاب علامت سوال (کمک).
 2. اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد Firefox کلیک کنید.
 3. ریست Firefox دوباره انتخاب کنید و روی پایان کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bobrowser

پاسخ دهید