حذف Boggles.co

Browser Hijacker

چگونه به خاتمه Boggles.co

Boggles.co به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی است. دقیقه آن را وارد رایانه کاربر آن صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض را تغییر می دهد. این hijacker سازگار با تمام مرورگرهای بزرگ از جمله Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome است. در مقاله زیر ما توضیح دهد که چرا تیم تحقیقات ما را به حذف Boggles.co اسرع توصیه.

Boggles.co چکار می کند؟

هدف اصلی این hijacker به مستقیم ترافیک به وب سایت ترویج و افزایش رتبه بندی آنها است. نمی شود تعجب هنگامی که نتایج جستجوی خود را تغییر داده و بین آگهی های متعددی ارائه شده و با حمایت لینک. در واقع، شما آب گرفتگی با تبلیغات در هر برگه جدید شما باز خواهد شد که به احتمال زیاد است. این نه تنها بسیار تحریک کننده، اما چیزی که بسیار خطرناک است. اگر این پیوندها را کلیک کنید، شما هر کارگردانی می شود. Hijacker مسئول محتوای تبلیغات، است بنابراین هیچ راهی برای بگویید اگر وب سایت های امن است. این کاملا ممکن است که لینک ارائه شده شما به صفحه مدیریت توسط مجرمان اینترنتی مسیر خواهد شد است. اگر این اتفاق کامپیوتر شما احتمالا با بدافزارها آلوده خواهد شد. بهترین روش عمل خواهد بود به ماندن این تبلیغات و تمرکز بر حذف فوری Boggles.co.

Boggles.co removal حذف Boggles.co

دانلود ابزار حذفبرای حذف Boggles.co

علاوه بر خطر hijacker به شما با ارائه لینک های نا امن به شمار آن نیز اطلاعات شخصی شما را جمع آوری. Boggles.co آهنگ فعالیت های آنلاین خود را وب سایت مورد نظر خود را می آموزد و دائما سابقه مرور خود را بررسی می کند. این اجازه می دهد تا hijacker به شما با تبلیغات که می تواند مورد علاقه شما و نتیجه را به شما لینک ارائه شده کلیک کنید.

این hijacker معمولا وارد رایانه با نرم افزار که شما دانلود از وب سایت های غیرقابل اعتماد است. آن را به استفاده از روش فریبنده بازاریابی نرم افزار بسته بندی به نام شناخته شده است. برای جلوگیری از hijacker از سیستم خود را به نفوذ همیشه پیشرفته یا سفارشی نصب انتخاب کنید. این گزینه به شما کنترل فرآیند نصب و عدم انتخاب جعبه است که به اطلاع شما در مورد برنامه های اضافی اجازه می دهد. اگر انتخاب سریع و یا توصیه می شود نصب hijacker مرورگر به راحتی می تواند در داخل رایانه خود خسته شده اید لغزش. اگر شما در حال خواندن این مقاله، البته، شانس که کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده هستند. دستورالعمل گام به گام ارائه شده در زیر را دنبال کنید و Boggles.co را حذف کنید.

چگونه به حذف Boggles.co

واضح است که Boggles.co hijacker خطرناک است و شما نباید آن را به اقامت در داخل کامپیوتر خود اجازه است. این سیستم شما امنیت اطلاعات شخصی شما را تهدید می کند و اختلال تنظیمات مرورگر مورد علاقه شما. اگر شما در مورد امنیت کامپیوتر خود را مراقبت, شما Boggles.co خاتمه خواهد یافت. توصیه می کنیم برای اسکن سیستم شما با antimalware معتبر پس از حذف Boggles.co حاصل کنید که هیچ برنامه های ناخواسته در سمت چپ وجود دارد.

حذف Boggles.co

ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید.
3. حذف Boggles.co.

ویندوز 8

1. ویندوز + کلید R و تایپ در صفحه کنترل کلیک کنید.
2. OK را کلیک کنید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و نرم افزارهای ناخواسته را انتخاب کنید.
4. حذف Boggles.co.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. باز کردن منوی شروع و انتخاب کنترل پنل.
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و پیدا کردن نرم افزار ناخواسته.
3. در Boggles.co راست کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

1. راه اندازی مرورگر خود و کلیک بر روی آیکون چرخ دنده (گوشه بالا سمت راست).
2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و رفتن به زبانه پیشرفته.
3. تنظیم مجدد را کلیک کنید و در پنجره جدید حذف تنظیمات شخصی جعبه.
4. تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید و راه اندازی مجدد مرورگر خود را.

موزیلا Firefox

1. باز Firefox موزیلا و کلیک بر روی آیکون منو (گوشه بالا سمت راست).
2. علامت سوال کلیک کنید و انتخاب کنید اطلاعات عیب یابی.
3. کلیک کنید به تنظیم مجدد Firefox.
4. در پنجره جدید ریست Firefox دوباره کلیک کنید و شروع مجدد Firefox.

Google Chrome

1. راه اندازی Google Chrome و منوی (گوشه بالا سمت راست) کلیک کنید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید و نمایش تنظیمات پیشرفته را انتخاب کنید.
3. در پایین صفحه بازنشانی تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید.
4. در پنجره جدید تنظیم مجدد کلیک کنید و راه اندازی مجدد مرورگر خود را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Boggles.co

پاسخ دهید