حذف Bold Letters

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Bold Letters

Bold Letters جدیدترین برنامه SupeWeb LLC به عنوان برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی طبقه بندی است. در آن وب سایت رسمی boldletters.net، سخت به “دریافت بهتر نتایج سریعتر”، با این حال آن قطعا وعده های خود برآورده نمی کند ادعا می کند. به جای خدمات مفید و واقعی مزاحم نشان می دهد تعداد زیادی تبلیغات تجاری و پنجره های پرشی.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سازگار با Internet Explorer و موزیلا Firefox است، اما آخرین نسخه Google Chrome آن را مسدود. تنها راه خلاص شدن از شر تبلیغات مزاحم و توقف فعالیت های مشکوک این سخت است که Bold Letters را از رایانه خود حذف کنید.

bold letters1 حذف Bold Letters

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bold Letters

چگونه Bold Letters را وارد کنید کامپیوتر شما?

برنامه های کاربردی ناخواسته مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این معمولا در بسته های نرم افزاری نرم افزار رایگان توزیع. اگر شما اغلب برنامه های رایگان از منابع غیر رسمی نصب آن است که بسیار ممکن است که شما بیش از یک نامطلوب نرم افزار در کامپیوتر خود را داشته باشد. به منظور محافظت از سیستم خود را از این infiltrations، شما باید پرداخت توجه بیشتر به برنامه جادویی نصب. همیشه گزینه های پیشرفته و یا سفارشی را انتخاب کنید و ارائه موافقت نامه مجوز کاربر نهایی (EULA) را بخوانید. در این نوشتار به دنبال نرم افزار اضافی و کلیک بر روی دکمه رد هنگامی که آن را متوجه.

Bold Letters چگونه کار می کند؟

اگر شما را به دیدن تبلیغات مشخص شده به عنوان ‘تبلیغات توسط Bold Letters’ یا ‘ارائه شده توسط Bold Letters’، و سپس سخت Bold Letters قطعا نفوذ به کامپیوتر شما. از آنجایی که هدف اصلی این نرم افزار به مستقیم ترافیک به صفحات ترویج آن سیل کاربران با آگهی های بی شماری است. دلخوری احساس کاربران بیش از تبلیغات ثابت معمولا دلیل اصلی برای حذف Bold Letters است. اگر شما نیز مایل به متوقف کردن تبلیغات، شما نیاز به حذف Bold Letters.

یکی دیگر از دلایل شما به طور جدی باید در نظر Bold Letters حذف ردیابی عادات اینترنتی خود را است. به محض این که درخواست پشتیبانی سیستم خود را وارد این فعالیت خود را شروع می شود. داده های جمع آوری شده برای تبلیغات شخصی استفاده می شود و همچنین با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شده است. متاسفانه، به گفته محققان ما اشخاص ثالث بسیار مشکوک هستند. از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم دارای هیچ مسئولیتی بر آنها، آنها را بردارید، و ناشناخته باقی می ماند. در نتیجه، پس از کلیک کردن بر روی یکی از تبلیغات، شما به وب سایت های مخرب توسط مجرمان اینترنتی مدیریت روت کنید ممکن است. اگر این اتفاق رایانه شما تقریبا قطعا آلوده به بدافزارها دریافت خواهد بود. برای جلوگیری از این Bold Letters از بین بردن.

چگونه به حذف Bold Letters

شما باید هر گزینه حذف Bold Letters دستی یا اتوماتیک را انتخاب کنید. اگر شما مایل به حذف Bold Letters توسط خودتان, شما آموزش ارائه شده در زیر را دنبال کنید. با این حال، شما هم همه چیز به حرفه ای می توانید ترک. شما فقط نیاز به نصب یک ابزار امنیتی معتبر کامپیوتر و اسکن کل سیستم شما. پس از آن، ضد جاسوسافزار را برای حفاظت از کامپیوتر شما از دیگر تهدیدات بماند.

پاک کردن Bold Letters

ویندوز 8

  • باز افسون منو و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف Bold Letters.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را ضربه بزنید.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف برنامه های مشکوک.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز کردن منوی شروع و به کنترل پنل انتقال دهید.
  • دسترسی برنامه حذف و خاتمه Bold Letters.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Bold Letters

پاسخ دهید