حذف Boost Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد Boost Ads برداشتن (حذف Boost Ads)

تقویت برنامه های مفید در نگاه اول نگاه ممکن است، اما دیگر فقط مخرب سخت که هنوز نگه داشتن شما باید بر روی کامپیوتر شما نصب شده. شما می توانید برخی از آسیب شدید به این تروجان روبرو هستند، بنابراین شما از آن اسرع خلاص باید. دشوار است برای نشان دادن اگر افزایش در کامپیوتر شما – عامل معمولا تبلیغات نمایش داده شده توسط افزایش با عبارات “تبلیغات توسط افزایش” یا “خریداری شده به شما توسط افزایش” برچسب نیست. بنابراین اگر این کار را در هر یک از مرورگرهای وب خود را متوجه شده، کامپیوتر شما قطعا آلوده است و شما نیاز به مراقبت از این وضعیت.

در صورتی که شما را بدون هیچ تجربه قبلی در از بین بردن ویروس ها، شما را به این به صورت خودکار انجام توصیه می کنیم. دانلود مطمئن ضد بدافزار SpyHunter و رایانه خود را با آن اسکن. این به طور خودکار شناسایی و حذف Boost Ads. بنابراین ارزش به آن بر روی کامپیوتر شما نصب شده آن نیز حفاظت رایانه شما از عفونت های مشابه در آینده خواهد شد.

boost ads حذف Boost Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Boost Ads

شما می توانید مورد استفاده قرار خلاص از شر این عفونت دستی نیز هست. ما راهنمای گام به گام دستي افزایش کمک به شما را توسعه داده اند. زیر این مقاله به پایین بروید و نگاهی به آن. تمام مراحل را با دقت دنبال کنید و شما قادر خواهید بود برای از بین بردن Boost Ads در هیچ زمان.

اگر شما برخی از مشکلات در طول Boost Ads حذف مواجه اند، لطفا اشتراک گذاشتن آن را در بخش نظرات زیر و ما بهترین های ما برای کمک به شما انجام دهد. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های خاصی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم تقویت فقط ادامه خواندن این مقاله.

به عنوان افزودنی مرورگر است که می تواند به همه اکثر محبوب مرورگرهای وب موزیلا Firefox Google Chrome Internet Explorer و حتی سافاری از جمله اضافه کار می کند. این بدان معنی است که کاربران اپل نیز آلوده می تواند. حتی اگر آن را به عنوان برنامه مفید است که افزایش را تجربه مرور وب ارائه شده است، این درست نیست. پس از نصب آن خواهد شد تمام مرورگرهای وب خود را با تبلیغات آزار دهنده سیل است. آن تبلیغات می تواند در انواع شکل، مانند پاپ، پاپ-تحت, آمده در متن، بنر و یا متنی تبلیغات. برگه یا پنجره با تبلیغات جدید می توانید در مرورگر وب خود را نیز افتتاح شد. پس از آن واقعا نگران کننده آنها ظاهر می شود کاملا به طور تصادفی، از زمان به زمان.

کلیک کنید در هر یک از آن تبلیغات نمایش داده شده اگر شما این کار، چون شما بلافاصله به وب سایت دیگر هدایت می شوید توسط افزایش توصیه می کنیم نیست. این راه آلوده می تواند کامپیوتر شما و یا اگر شما تلاش برای خرید چیزی را در وجود شما حتی می توانید دریافت فریب خوردن و سخت خود پول به دست آورده را از دست. می تواند به عنوان شبکه تبلیغات برای مجرمان اینترنتی توصیف می شود. همانطور که می دانید ممکن است، هکرها و scammers مختلف از شبکه های مشروع تبلیغات ممنوع است، بنابراین آنها سخت مثل این به برخی از ترافیک رانندگی برای وب سایت خود را استفاده کنید. این اگر شما در حفظ و تقویت افزودنی در رایانه شما نصب شود گفت، مجرمان اینترنتی شما در مرورگر وب خود را به صورت روزانه حق برسد.

و حتی همه ویژگی های ناخواسته از افزایش نیست. آن نیز اطلاعات شخصی خود مانند مرور تاریخچه جستجو نمایش داده شد بیشتر بازدید سایت یا حتی شما IP و آدرس های ایمیل را جمع آوری خواهد شد. این اطلاعات می تواند برای اهداف بازاریابی استفاده می شود، یعنی آنها خواهد شد تبلیغات خود را با توجه به داده های جمع آوری شده را تنظیم کنید. به این ترتیب آنها را نگاه حتی بیشتر مربوطه و جذاب برای شما مبتنی بر عادات مرور خود را تا شانس که شما خواهد شد در یکی از آن افزایش تبلیغات کلیک کنید. و چون آنها پرداخت برای هر کلیک شما را که هدف اصلی بالا بردن نرم افزارهای مخرب است.

شما با این بدافزار با نصب نرم افزار رایگان از وب سایت غیر قابل اعتماد دریافت آلوده دریافت می تواند. به عنوان مثال، هنگامی که شما دانلود و نصب freebie برخی از وب سایت است که مشکوک به نظر می رسد، یک فرصت است که افزایش کنار بدون تو حتی از آن آگاه بودن نصب خواهد شد وجود دارد. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این اتفاق می افتد، بنابراین توجه نزدیک به مراحل نصب نرم افزار آزاد.

هرگز هر مراحل جست و خیز و همیشه حالت نصب سفارشی و یا پیشرفته صورت امکان انتخاب کردن. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای دیدن همه گزینه ها و ایجاد تغییرات. خواندن تمام شرایط و ضوابط نیز عاقلانه نظر گرفته خواهد شد. با عجله از آنجا که برخی از اطلاعات مهم ترین کار در فونت بسیار ریز نمایش داده می شوند. در مورد شما متوجه است که برخی از نرم افزار اضافی که شما آگاه از کنار نصب شده است–این نصب به پایان خواهد رسید چرا که احتمالا افزایش یا هر نرم افزار ناخواسته دیگر می توان آن را اجازه نمی دهد.

چگونه به حذف Boost Ads

حذف Boost Ads با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند Boost Ads برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن، موارد زیر را انجام دهید.

  • شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
  • برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛
  • برو از طریق فهرست برنامه ها و انتخاب ها مربوط به Boost Ads
  • دکمه حذف کلیک کنید.
  • در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

حذف Boost Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Boost Ads

پاسخ دهید