Boxore +info

Browser Hijacker

Boxore Adware چیست؟

Boxore Adware افزودنی است که می تواند به موزیلا فایرفاکس و یا اینترنت اکسپلورر نصب شده است. شرکت است که مدیون این نرم افزار در استونی بنا شده است. با توجه به وب سایت رسمی Boxore .com ابزار برای ارائه محتوای مرتبط ترین مقالات، فیلم ها و پیشنهادات بر اساس منافع حال دیدن سایت کاربر کامپیوتر برنامه ریزی شده است.

boxore Boxore +info

به عنوان توسعه دهندگان Boxore توضیح، پس چرا به آنهایی که بی ربط به وقتی که یکی می توانید انتخاب کنید برای دیدن کسانی که منافع خود را در مسابقه کاربران اینترنت با بسیاری از تبلیغات به هر حال ارائه شده. علاوه بر این، شرکت نگرانی بزرگ را با حفظ حریم خصوصی مشتریان خود نشان می دهد و تنها اطلاعات آن را نظارت است واژه هاي كليدي:

همه این برای تلفن های موبایل هم خوب می شود درست است. در واقع adware Boxore استفاده از ترفندهای مختلف به منظور رسیدن به بسیاری از کاربران که ممکن است به توزیع. یکی از روش های حمله به افرادی که به دنبال فیلم خط به تماشا. مگر اینکه او دریافت برخی از کدک خاص فانتزی معمولا یک فیلم سازمان دیده بان نمی باشد. Boxore ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به با PlayerPlus همراه می شود شناخته شده است. هنگامی که شما آن را از سایت فیلم و شروع نصب، شما ممکن است تا مشتری Boxore و دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند بابل نوار ابزار اضافه شده به رایانه پایان. اگر شما راهنمای نصب را با دقت بخوانید و به جعبه تیک مشخص شده توسط پیش فرض حذف شما این برنامهها ناخواسته نصب نشده اند ممکن است. افسوس بسیاری از کاربران هنوز به چاپ خوب خواندن زحمت. برای افزایش تعداد نصب می شود چنین کلاهبرداری مانند نمایش دستورالعمل نصب زبان دیگر از انگلیسی استفاده می شود.

به محض این که Boxore سخت نصب شده است، شما می خواهد با تبلیغات آب گرفتگی. اگر برای افزودنی های خودتان نصب انتخاب نکرده اید، دیدن آنها بسیار سریع تحریک کننده یافتند. چون سخت مانند Boxore مقاوم به حذف طراحی شده است را حذف نرم افزار از صفحه کنترل فوت و فن در بسیاری از موارد نمی ممکن است. از آنجا که هر کاربر تولید پول برای شرکت با کلیک روی تبلیغات این تعجب آور نیست. ساده ترین و امن ترین و سریعترین راه برای خلاص شدن از شر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Boxore این است که با کمک نرم افزار آنتی ویروس خاص مانند ”Spyhunter” است. آن همه پرونده های مربوط به این نرم افزار ناخواسته به طور خودکار حذف می نماید. علاوه بر این, اگر بیش از یک آگهی نمایش نرم افزار نصب شده بود، این ابزار شناسایی و حذف همه آنها را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Boxore +info

پاسخ دهید