حذف BRApp

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف BRApp

BRApp برنامه پشتیبانی است که امضاء برزیلی نرم افزار LLC است. آن می تواند باعث مختلف آگهی های شخص ثالث در مرورگر شما ظاهر می شود. هنگامی که شما در نتایج جستجو ارائه شده توسط موتور جستجوی خود کلیک کنید آن ممکن است همچنین شما را به dounty.com، br.search.yahoo.com و سایت های دیگر تغییر مسیر. همانطور که آن عمدتا اهداف bing.com BRApp اغلب به بینگ تغییر مسیر ویروس مرتبط است.

شما نرم افزار خود را دانلود کرده باشید ممکن است و یا آن وارد می تواند همراه با دیگر نرم افزار رایگان. نوع دوم بسیار بیشتر است. اگر می خواهید به بازگشت به مرور عادی بدون تغییر مسیر غیر ضروری و تبلیغات شما باید BRApp به خاتمه دهد.

brapp removal حذف BRApp

دانلود ابزار حذفبرای حذف BRApp

BRApp چگونه کار می کند؟

هدف اصلی BRApp برای ایجاد درآمد برای خود سایت های مرتبط است. برای رسیدن به این هدف آن صفحات خود را با مطالب تبلیغاتی پر می کند. شما مشاهده آگهی ها، پاپ آپ، لینک در متن و سایر اشخاص ثالث adverts برچسب “طراحی شده توسط BRApp”، “تبلیغات توسط BRApp” و مشابه. محصولات با برنامه ترویج ممکن است متفاوت باشد: شما می توانید تبلیغات برای نرم افزار، لینک به قرعه کشی، پنجره های بازشویی که ترویج سایت بازی آنلاین و ببینید. آنچه مهم است که بدانید که همه آنها را مشروع است. آگهی می تواند جعلی و اعتماد آنها می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته.

از زمانی که نرم افزار وارد رایانه همراه با دیگر نرم افزار رایگان هر چند که ممکن است به صورت BRApp خود،. آن را به عنوان پیشنهاد اضافی که شما قبول رد یا می تواند ارائه شده است. اگر شما نه حالت نصب پیشرفته را انتخاب کنید و برنامه را از حالت انتخاب، آن به صورت خودکار نصب می شود. برای اجتناب از موقعیت های مشابه در آینده شما نیاز به هنگام نصب نرم افزار اضافی شود. مطمئن شوید شما همیشه حالت پیشرفته یا سفارشی به جای توصیه می شود را انتخاب کنید یا یکی بیان. این اجازه خواهد داد که شما را به همه ارائه می دهد اختیاری است که شما برای استفاده از. در حال حاضر، شما باید BRApp را حذف کنید و آگهی رایگان آنلاین گشت و گذار رفتن به.

چگونه برای حذف BRApp از کامپیوتر من?

در همه را پاک BRApp دشوار است. می توانید آن را از طریق کنترل پنل را حذف کنید و یا شما می توانید ابزار حذف تروجان استفاده کنید. حذف خودکار همیشه انتخاب بهتر است، به دلیل ابزار ضد تروجان که همه اجزای عفونت به درستی برداشته شده است می توانید مطمئن شوید. علاوه بر این، نرم افزار نه تنها BRApp و همچنین به عنوان دیگر تهدید که آن ممکن است تشخیص دهد، اما همچنین از انگل های دیگر مبتنی بر اینترنت با عملکرد به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب محافظت از کامپیوتر شما می تواند حذف. اگر شما مایل به از بین بردن BRApp دستی، با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف BRApp از طریق کنترل پنل

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → BRApp →

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → BRApp پاک

ویندوز 8

  • حذف تنظیمات (برنده + من) → → صفحه کنترل حذف برنامه → → BRApp

دانلود ابزار حذفبرای حذف BRApp

پاسخ دهید