حذف Brass Search

دسته‌بندی نشده

Brass Search چیست؟

Brass Search یک افزونه مرورگر است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما همراه با دیگر نرم افزار رایگان نصب است. این برنامه به عنوان سخت طبقه بندی شده است. آن است که توسط یک شرکت به نام SuperWeb LLC بدنام برای پشتیبانی تولید برنامه های کاربردی است که ساخته شده است. دیگر برنامه های این شرکت، شبیه به Brass Search، SunriseBrowse، Krab وب, Surftastic, HypeNet و بیشتر شامل.

نرم افزار صفحه وب رسمی برنج-search.net، جایی که آن را به عنوان یک ابزار است که باعث افزایش تجربه گشت و گذار خود را “از جستجو در وب برای مقایسه با معاملات آنلاین” شرح داده شده است. نیازی به گفتن نیست، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم چیزی از مرتب سازی می کند. آن تنها صفحات مرتبط آن بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها هستند یا نه مربوط به شما را ترویج. ما توصیه می کنیم که شما Brass Search را از کامپیوتر شما از بین بردن.

Brass Search  حذف Brass Search

دانلود ابزار حذفبرای حذف Brass Search

Brass Search چگونه کار می کند؟

اگر چه Brass Search وب سایت رسمی، شما نه می توانید نرم افزار از آنجا دانلود کنید. این بدان معناست که برنامه همراه با نرم افزار رایگان و شاخه توزیع شده است. اگر شما توجه به نصب نرم افزارهای رایگان پرداخت، شما با برنامه های ناخواسته پایان. این برنامه به هیچ وجه ارزشمند هستند و شما آنها را بر روی کامپیوتر شما باید نگه دارید. به منظور اجتناب از گرفتن گیر با آنها شما نیاز به توجه ویژه ای به تمام برنامه های کاربردی که شما نصب کنید. پرش از طریق برنامه جادویی نصب. را انتخاب کنید حالت پیشرفته و عدم انتخاب همه تغییرات غیر ضروری.

تابع اصلی Brass Search برای نمایش آگهی های مختلف روی صفحه نمایش خود را است. این مهم نیست بسیار چه محتوای آن نوشته است. به عنوان محتوا بررسی شده توسط برنامه است، هیچ راهی برای بدانید اگر آن مشروع است یا نه وجود دارد. شود شما را با اطلاعات گمراه کننده ارائه شده است. که می تواند منجر به عفونت های مخرب و عواقب مالی. شما دریغ باید به خلاص شدن از شر Brass Search، اگر می خواهید بهتر امنیت خود را آنلاین. و در اینجا است که چگونه شما می توانید.

چگونه برای حذف Brass Search از کامپیوتر من?

برای اجتناب از نیاز به مقابله با اثرات ناخواسته مختلف از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند تبلیغات بیش از حد کوکی های ردیابی و سرعت اتصال به اینترنت, شما باید Brass Search را از سیستم خود پاک کنید. شما می توانید انجام دهید که یکی از دو راه: حذف دستی یا اتوماتیک. اگر شما می خواهید برای حذف Brass Search دستی، شما دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. دستي که پیچیده نیست و شما باید قادر به انجام آن را در هیچ زمان. اگر شما تا مطمئن شوید که می خواهید رایانه خود را امن و محافظت شده است، با این حال، شما قطعا برای حذف خودکار باید بروید. با ضد جاسوس افزار نرم افزار شما می توانید تمیز کامپیوتر شما و نگه داشتن آن محافظت از تهدید های مختلف آنلاین در آینده.

حذف Brass Search

حذف Brass Search از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Brass Search →

حذف Brass Search از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Brass Search پاک

Brass Search را از ویندوز 8 حذف

  • مطبوعات برنده + S → → تابلو ورودی شیر را وارد کنید
  • لغو نصب برنامه → → Brass Search حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Brass Search

پاسخ دهید