حذف BringStar

دسته‌بندی نشده

BringStar چیست؟

BringStar سخت افزار که دریافت شده است با برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان است. مسئول برای نمایش بسیاری از کوپن و تخفیف ارائه می دهد هنگامی که شما دسترسی به وب سایت آنلاین خرید های محبوب است. BringStar است نه یک عفونت خطرناک رایانه به عنوان بسیاری از کاربران زمان نصب برنامه خود را. با این حال، با توجه به این واقعیت است که BringStar ممکن است نمایش محتوای ثالث بالقوه مضر شما توصیه برای حذف BringStar و هر چیزی مربوط به استفاده از کامپیوتر شما ASAP. دانلود ابزار حذفبرای حذف BringStar

چون فقط یک نرم افزار سخت در یک خط طولانی از برنامه های ناخواسته است که شامل چنین نام Adware.Spring هوشمند SecretSauce BrowseBit برای یکی، ما قطعا چه انتظار از BringStar، بدانند. همه این برنامه ها یک چیز مشترک اند – صفحات وب رسمی دارند اما لینک دانلود وجود مرده است. همان به BringStar نیز اعمال می شود. شما می توانید دسترسی به صفحه اصلی در دات نت BringStar که در آن شما در مورد برنامه و نحوه آن ظاهرا می تواند بهبود تجربه مرور وب کلی خود را می توانید بخوانید.

remove bringstar حذف BringStar

اگر کلیک کنید دکمه دانلود به دانلود BringStar بر روی کامپیوتر خود را با این حال، شما تنها به یک صفحه خالی هدایت می شوید. بنابراین واضح است که BringStar معمولا وارد همراه با دیگر نرم افزار رایگان, دریافت شده از شخص ثالث میزبانی صفحات وب است. این همچنین بدان معنی است که شما می توانید که آیا شما می خواهید این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما نصب شده یا نه، اما مشکل این است که کاربران اغلب پرش مراحل نصب به نصب برنامه به همان سرعتی که ممکن است، بدون دادن حتی یک نگاه دقیق تر به هر توابع اضافی و یا برنامه های کاربردی که ممکن است در طول نصب انتخاب.

یک سو BringStar ممکن است در واقع شما با ارائه کوپن های مربوطه و سایر تبلیغات نهایت صرفه جویی در پول در خرید خود را آنلاین کمک. از سوی دیگر به منظور تولید تبلیغات آن را به انجام دو چیز خطرناک است. یکی, BringStar نیاز به جمع آوری اطلاعات در مرور تاریخ برای شخصی سازی تبلیغات وب خود را. دو, آن نیاز به استفاده از شبکه تبلیغات شخص ثالث برای محتوای تبلیغات و BringStar قطعا نمی تواند مسؤول امنیت محتوا شخص ثالث.

اگر چه عفونت مخرب نتیجه قطعی داشتن BringStar بر روی کامپیوتر شما نیست، آن است که هنوز هم امکان است; به خصوص چنین برنامه های کاربردی سخت اغلب توسط اشخاص ثالث مخرب برای توزیع نرم افزارهای مخرب بهره برداری. بنابراین، اگر شما تا به حال هیچ وجه قصد BringStar بر روی کامپیوتر شما نصب، حذف نرم افزار در حال حاضر و زیرا شما ملزم به برخی از پس دریغ نکنید اسکن کامپیوتر با ابزار antimalware مجاز در جستجو برای دیگر برنامه های ناخواسته.

چگونه برای حذف BringStar

دانلود ابزار حذفبرای حذف BringStar

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه سمت چپ پایین از روی کامپیوتر خود ببینید), انتخاب “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع،” “تنظیمات” را انتخاب کنید و کلیک کنید “تابلوی کنترل”. کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها” و قرار دادن مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های.

ویندوز 8 کاربران:

در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده انتخاب کنید “حذف برنامه”.

در حذف برنامه های پنجره نگاه “BringStar“، این مطلب را انتخاب کنید و “حذف” یا “حذف” کلیک کنید.

حذف تبلیغات BringStar از اینترنت اکسپلورر:

روی آیکون “چرخ دنده” (در گوشه سمت راست بالای اینترنت اکسپلورر)، را انتخاب کنید “مدیریت افزودنی.” دنبال این مطلب را انتخاب کنید “BringStar” و “حذف” را کلیک کنید.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با حذف BringStar می توانید تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض را بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع” کلیک کنید “، در پنجره باز شده نوع”inetcpl.cpl”در پنجره باز شده اجرای” کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس کلیک بر روی تنظیم مجدد.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید را وارد کنید و آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

BringStar تبلیغات را از Google Chrome حذف کنید:

با کلیک بر روی آیکون “میله” (در گوشه سمت راست بالای از گوگل کروم)، “ابزار” انتخاب کنید و بر روی “ضمیمهها” کلیک کنید.  مکان یابی: “BringStar” را انتخاب کنید می توانید آیکون این مطلب و کلیک بر روی یک سطل زباله.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکلات با حذف BringStar شما تنظیمات مرورگر Google Chrome خود را بازنشانی کنید. کلیک بر روی آیکون “میله” (در گوشه سمت راست بالا Google Chrome) و “ابزار” انتخاب کنید. از منوی باز شده “ضمیمهها” را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “تنظیمات” را (در گوشه سمت چپ صفحه) را انتخاب کنید و پایین صفحه بروید. در “نمایش تنظیمات… پیشرفته” پیوند را کلیک کنید. بعد از پیمایش به پایین صفحه بر روی دکمه “بازنشاندن تنظیمات مرورگر” کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی “تنظیم مجدد” را فشار دهید.

حذف تبلیغات BringStar از موزیلا فایرفاکس:

کلیک کنید بر روی دکمه “فایرفاکس” (در گوشه سمت چپ بالای پنجره اصلی)، را انتخاب کنید “افزودنی.” بر روی “ضمیمهها” حذف پنجره باز شده “BringStar” کلیک کنید.

روش اختیاری:

کاربران کامپیوتر است که با داشتن مشکلات با حذف BringStar تنظیمات موزیلا فایرفاکس خود را بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس،” در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز شده کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

پاسخ دهید