حذف Browse Pulse

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Browse Pulse

Browse Pulse یک افزونه مرورگر است که وابسته به احزاب به تبلیغ خدمات خود را کمک به ایجاد شده است. با توجه به این، ما را به تشخیص این نرم افزار به عنوان تبلیغات پشتیبانی برنامه (سخت). ما محققان کشف کرده اند که این برنامه با استفاده از چارچوب Injekt که هم برای توسعه Mixxen وب گارد وب سایت سپر و حمله زامبی استفاده شده است ساخته شده است.

همه این برنامه ها غیر قابل اعتماد هستند و قادر به ایجاد راهنماهای حذف جداگانه برای کمک به شما به آنها را حذف کرده ایم. البته، در حال حاضر ما می خواهیم برای کمک به شما Browse Pulse را حذف کنید.

Browse Pulse حذف Browse Pulse

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browse Pulse

با توجه به تحقیقات ما Browse Pulse کلون سیگنال قوی نرخ رومینگ و میبیند مثبت است. ما آزمایش و گزارش هر سه این برنامه پشتیبانی از تبلیغات، و اگر شما می خواهید به آنها را حذف کنید، شما می توانید راهنماهای حذف تایپ کردن نام خود را در جعبه جستجو در بالا. متاسفانه، ما نمی تواند تمام برنامه ها که مربوط به Browse Pulse را تشخیص دهد. حتی اگر browsepulse.net وب سایت رسمی، کاربران نمی تواند این سخت از آن دانلود کنید. در عوض، این نرم افزار بسته بندی شده با برنامه های دیگر گسترش و برنامه هایی که شما نیاز به بیشتر محتاط در مورد اینها. ما پیشنهاد نصب اسکنر تروجان قابل اعتماد برای کشف کردن اگر شما نیاز به حذف تروجان مربوط به Browse Pulse. نیازی به گفتن نیست، یک اسکنر قابل اعتماد شما که شما نیاز به حذف Browse Pulse اطلاع رسانی خود، چون این برنامه متصل به وب سایت بدون اجازه و امکان اشخاص ناآشنا به تبلیغات نمایش داده میشود.

حذف Browse Pulse را می توان به دو روش انجام می شود. برخی از کاربران ممکن است قادر به این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به صورت دستی حذف کنید اما توصیه می کنیم با استفاده از نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب. این نرم افزار برای حذف Browse Pulse و نامطلوب برنامه های دیگر، نیز اطمینان حاصل شود که سیستم عامل ویندوز خود را محافظت در برابر تهدیدات مخرب و غیر قابل اعتماد دیگر استفاده کنید. نگه داشتن در ذهن مگر اینکه شما نصب نرم افزار امنیتی قابل اطمینان که امنیت مجازی خود را آسیب پذیر باقی می ماند. ما همچنین می خواهم به شما هشدار می دهند که بسیاری از ابزارهای امنیتی غیر قابل اعتماد در وب به همین دلیل است که شما باید به دقت و توجه در هنگام نصب نرم افزار های امنیتی وجود دارد.

Browse Pulse را از ویندوز حذف کنید

حذف Browse Pulse از ویندوز ایکس پی

 • برو به نوار وظیفه و شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و افزودن یا حذف برنامه ها را کلیک کنید.
 • Browse Pulse نرم افزار نامطلوب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

از بین بردن Browse Pulse از ویندوز ویستا یا ویندوز 7

 • لوگوی ویندوز در نوار وظیفه کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف منو برنامه باز کنید.
 • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

خاتمه Browse Pulse از ویندوز 8 یا ویندوز 8.1

 • دسترسی به صفحه مترو UI و باز کردن نوار جذابیت.
 • جستجو و استفاده از آن برای باز کردن منوی کنترل پنل.
 • به حذف یک برنامه و نامطلوب برنامه کلیک راست کنید.
 • حذف نرم افزار نامطلوب را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Browse Pulse

پاسخ دهید